Piaggio x9 problem z odpaleniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Piaggio x9 problem z odpaleniem

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Marian Komornik 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Marian Komornik
    Użytkownik

Witam, otóż zgasł mi dzisiaj skuter tyle co zdązyłem wrocić do domu, i okazalo sie, ze nie zapala sie kontorlka ”check engine” a zawsze po wlaczeniu zapłonu swiecila sie 2-3sek i gasla, a teraz nie swieci, i skuter na chwilke odpala i gasnie. I tu jest pytanie co mozne być przyczyna?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co w manualu pisza na temat sytuacji że check engine nawet nie miga?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Marian Komornik
    Użytkownik

Znaczy czasami sie zaswieci ale tylko mrugnie i tyle.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

masz instrukcje napraw (service manual) ?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Marian Komornik
    Użytkownik

No wlasnie nie.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to z neta trzeba pobrać. rozwiewa 90% problemów

Marian Komornik
    Użytkownik

Odziwo dzisiaj z rana odpalil jakby nigdy nic, tylko, ze nie swiecila pomaranczowa kontrolka po przekreceniu kluczyka tylko dopiero po wlaczeniu zaplonu a wczesniej zaswiecala sie zaraz po przekreceniu kluczyka, i jeszcze jak juz zapali to chwile chodzi i nagle gasnie, wylaczam wszystko znowu przekrecam kluczyk i pali, a czasami zalapie tylko i odrazu gasnie, sam juz nie wiem co moze byc przyczyna.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: