Piaggio x8 dziwne tarcie i wibracje

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Piaggio x8 dziwne tarcie i wibracje

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe funtek
    funtek
    Użytkownik

Witajcie.

Niedawno zakupiłem sobie Piaggio x8, wszystko było ok ale po kilku dniach uzytkowania usłyszałem brzydki dzwięk po rozgrzaniu silnika. Jestem zielony w takich tematach i nie wiem skąd się to wydobywa ale nagrałem filmik więc może ktoś będzie wiedział o co chodzi :

Na dodatek gdy jadę to przy niskich obrotach czuje czasami silne drgania całego skuterka a najbardziej przedniej części plastiku i pod nogami. Gdy stoi to też się trzęsie ale już troszkę słabiej. Czy wie ktoś może jaka jest tego przyczyna ? Czytałem na innym forum że powinnienem wymień dzwon sprzęgła. Ale wole jeszcze zapytać się was o radę.

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i jak w weekend podjadę do mechanika to chodziaż będe miał jakiś punkt zaczepienia

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

trzeba otworzyć pokrywę napędu i zobaczyć stan elementów – w tym wariatora i rolek, luzów na wale, paska, mechanizmu wysprzęglania rozrusznika..itd

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie