PGO T-REX 50. 2000R prędkościomierz nie działa po deszczu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery PGO T-REX 50. 2000R prędkościomierz nie działa po deszczu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Konnor
    Konnor
    Użytkownik

Witam. Mam skuter PGO T-REX 50. 2000R. Dzisiaj gdy ruszałem z pracy do domu zauważyłem że prędkościomierz (mechaniczny), licznik km i wskaźnik paliwa nie działają. Obrotomierz i podświetlenie dziala. Skuter przez 8h stał na dworze i padał deszcz. Gdy jechałem do pracy wszystko działało

Prędkościomierz nie podnosi się
    Licznik km stoi w miejscu
    Wskaźnik paliwa podnosi się do pierwszej kreski i nie spada. Mam 15 km do domu i nawet nie drgnął.

Czy ktoś wie co jest grane?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zapewne woda w zegarach -i w mechanice i na elektryce. otwórz i zobacz jak wygląda w środku

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Konnor
    Konnor
    Użytkownik

Jutro jadę 30 km więc upewnię się czy wskaźnik paliwa nie działa i napiszę. Ale dzisiaj jak tankowałem do pełna to wskazówka się normalnie podniosła.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo podeschło

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie