Peugot Speedfight 2 Pyatnie o części.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Peugeot Peugot Speedfight 2 Pyatnie o części.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lisekkq
    Lisekkq
    Użytkownik

Witam jestem tu nowy i mam pytanie.
    Niedawno kupiłem Peugota Spedfight 2 z bardzo małym przebiegiem z salonu.
    I mam pytanie do osób które znają się na takich rzeczach.
    Chciałem kupić następujące rzeczy.
    -Filtr Powietrza
    -Wydech
    Dyszę główną do gaźnika bo czytałem że trzeba wymienić na większą jak się wymienia filtr powietrza. I właśnie mam pytanie jaki rozmiar dyszy kupić.
    I rolki.
    Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam.

Lis
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli jesteś pewien że to 100% serii to z tego wszystkiego kup sobie z 0.5-1g lżejsze rolki i moze jakiś wydech klasy tecnigas next-r i to wszystko.
    Tylko ja osobiście nie wierze w salonowy sprzęt z małym przebiegiem sprzed dwu generacji. Jak znam życie to w salonie nie stał tylko go wszyscy ujeżdżali z odpiętym licznikiem.
    Osobiście go kupiłeś z tego salonu czy tylko ktoś ci powiedział że to sprzęt z salonu?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Lisekkq
    Użytkownik

Tak mam pewność bo on z rodziny był kupiony w salonie. A co do rolek to kupić 7,4 g czy jakie?
    A wydech może być LeoVince zx bo właśnie mailem sie pytac czy wszystjie LeoVince będę pasować do speedfighta.

Lis
    Lisekkq
    Użytkownik

Źle troche pytanie sformułowałem.. Czy każdy wydech LeoVince Zx bedzie pasowal?

Lis
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli to LV dedykowany do minarelli to tak – pozostaje kwestia mocowań. najlepiej kupić zestaw dedykowany do SF2

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie