Peugot Speedfight 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Peugot Speedfight 2

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam pytanie. Czy oplaca się kupić 4 letniegio speedfighta z przebiegiem 21000km?
    Chodzi mi dokladnie o tego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M888131. Prosze odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    PS: mogę w nim wymieniłeś cylinder jak za ta cenę po przejechaniu jeszcze paru tysiecykm.

Anonimowy

Lepiej kupić coś innego. Pugi nie mają zbyt dobrych silników. (jeżeli chodzi o tuning)

Najlepiej kup coś z silnikiem minarelli albo piaggio 🙂

Anonimowy

Ale ja nie bede raczej tuningowal tego skuterka. Wiec czy oplaca się taki do jazdy tak po miescie?

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Przebieg trochę duzy….. Peugeoty az takie dobre nie sa (dzisiaj się o tym przekonalem biorac moim hRR Speeda II xD).. Polecalbym cos typu Runner itp. Jak przedmowca mowil z silnikami Minarelli albo Piaggio.

Pozdro

Anonimowy

Miałem speeda. Troche dużo pali, ten wahacz nie jest najlepszym rozwiżzaniem i sama konstrukcja silnika nie jest najlepsza.

PS. Wiele razy poruszany był temat speedfighta.

Anonimowy

Mimo to, że nie będziesz go tuningowałto i tak szczerze nie polecam.
    Jak skuter to tylko Minarelli lub Piaggio

Anonimowy

Mam morini i też nie narzekam 😉

Anonimowy

20 tył jak na 2 suwa to jest kres silnika także licz się że jeszcze w najgorszym wypadku będziesz musiał w niego w?adowałz 2000 zł ( cylinder, tłok , pierścienie, waż, łożyska, wariator, dzwon, sprzęgło ) także ja też odradzażbym ! ale oczywiście to twój wybór i niekoniecznie będziesz musiał wszystkio wymieniać
    pozdrawiam 😀

Anonimowy

To nie jest żaden kres….
    A poza tym remont silnika nie wyniesię cie więcej niż 500 zł.

Anonimowy

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowalem się raczej na SR’ke.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie