Peugeot Speedfight 2 za 1450zł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugeot Speedfight 2 za 1450zł?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nofer Nofer 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nofer
    Nofer
    Użytkownik

Witam!
    Mam 15 lat niedługo będę miał prawko AM i szukam jakiegoś sprzęciku. Wpadł mi w oko Peugeot Speedfight 2 tylko dziwi mnie cena bo zazwyczaj przekracza 2000zł a tu za półtorej tysiąca w którym co wynika z opisu do wymiany tylko uszczelka pod cylindrem i tutaj moje pytanie czy to dobra oferta i opłaca się kupić czy skuterek długo nie pojeździ i będę musiał w naprawę drugie tyle wsadzić.. Dodam że się nie znam na tym dlatego wolę zapytać 🙂
    Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/peugeot-speedfight-2-chlodzony-ciesza-2005-r-oplacony-remont-CID5-IDhgPdX.html#cd785852cb

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Trudno zgadnąć, wygląda, że ktoś robił remont i coś mu nie poszło przy składaniu. On już jest do zrobienia, a pojeździ zależnie od tego, co ktoś tam nagmerał i jak to zostanie dokończone (lub poprawione) przez nowego właściciela, bo poprzedni się najwyraźniej poddał.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dokładnie. mina. za wymiane uszczelki pod cylindrem gość zszedł z z ceny ponad 600zł? jak se fantaści krzyczą 3-6 tyś za rówieśnika tego modelu?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Nofer
    Nofer
    Użytkownik

Dobra to dam sobie z tym spokój kupie coś pewniejszego. Dzięki za odp 🙂

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: