Peugeot Speedfight 100 urządzenie mechanizmu od kopki zdarte

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #204364
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam mam mały problem mam speeda 100 i no nie stety starł mi się mechanizm od kopki,kupiłem nowy za 130zł i nie wiem jakim cudem znów się zepsuł chociaż dobrze go wsadziłem, no nie wiem może źle pokrywę od przekładni dokręciłem i miał luz, ale jak na złość gdy chciałem podłączyć na rozruch bendix zaczął mi wypadać gdy miałem na prawdę już dobrze dokręconą pokrywę i jak ja zdiołem to okazało się ze od kartera gdzie zapiera bendix jest zrobiona szpara i bendix wypada.. mam 17 lat i chciałbym już sprzedać speeda bo ogólnie moto miał zarąbiste osiągi wcześniej wsadziłem w nim kilka miesięcy pracy zrobiłem nadkole MTKT tłumik stage 6 itp.. Czuje że jestem w sytuacji bez wyjścia może ktoś zna strony gdzie są te mechanizmy do 100cc mój rozmiar kielicha to 12,5 albo ma jakieś inteligętne rozwiązanie zapchania tej dziury tak aby bendix nie wypadał na prawdę wszystkim którzy pomogą mi w tej sytuacji będe dozgonnie wdzięczny bo sam nie wiem co mam już zrobić.. POZDRAWIAM i czekam na wasze rady, dodać chciałbym również że karter jest aluminiowy i nie da się go migiem pospawać…

    #204365
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    najlepiej jakbyś dał jakieś zdjęcie, ale wnioskując z twojego opisu to spróbowałbym wklepać tam jakąś delikatną tulejkę. Zobacz może da rade i najlepiej wrzuć foty. pozdro 😛

    #204366
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    pawel-kobiela napisał:

    dodać chciałbym również że karter jest aluminiowy i nie da się go migiem pospawać…

    Z tego co mi się zdaje to alu też można jakoś pospawać ale pewności nie mam…
    Byś musiał do jakiegoś zakładu śmignąć i się dowiedzieć dokładnie.

    No a fota rzeczywiście by się przydała 🙂

    #204367
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Szukaj kogoś, kto ma spawarke inwerterową. Inwerterowa może spawać takie cuda, jak aluminium 😉

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button