Peugeot speedfight 1

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #637445
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Hej, wie ktoś może czy jest możliwośc zamontowania lampy przedniej od speedfighta 2 do speedfighta 1? Robil ktos juz tak? Chodzi mi o samo podlaczenie, teraz moja lampa od speeda 1 jest montowana na 3 kabelki a lampa od speeda 2 ma kostke w ktora wchodza 4 kabelki wiec nie da sie tego zmontowac. Co powinienen zmienic aby ta lampa swiecila?

    #637550
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    https://zapodaj.net/2fd435465c533.jpg.html

    https://zapodaj.net/93c63b6031207.jpg.html

    Drugie zdj to sa te kabelki ktore mam w speedzie i ktore dopinam do lampy. Jutro postaram sie dac lepsza jakość.

    #637558
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale przecież masz to samo.
    każda żarówka ma mase i biegun. tylko że tam gdzie są 3 przewody masy masz razem jako jeden. w tym gdzie są czarne pewnie dwa są połączone i rozchcodzą się dopiero z wtyczki (to zapewne odpowiednik zielonego kabla bo taka jest najcześciej masa oznaczana)

    #637560
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Ale musze do tych moich 3 kabli zrobic wtyczke zeby wpiac w ta kostke od nowej lampy?

    #637562
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie, możesz na stałe połączyć.

    #637563
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Aaa ok dzieki bardzo

    #637604
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    na stałe czyli rozwalic kostkę musze rozumiem?

    #637609
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie musisz, możesz. Możesz lutować, skręcać, spawać, spinać, sklejać, stosować złączki Wago, koski skręcane, złączki hermetyczne..itd itp.. jest milion opcji. To tylko żarówka i dwa kabelki. Jeżeli masz wątpliwości co do tego jak to robić to zostaw to. To są naprawdę elementarne informacje o prądzie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button