Peugeot Kisbee, potrzebny schemat instalacji elektrycznej.

w skuterze wymienialem moduł na WM Motor racing digital CDI unit. skuter odblokowany ale przepala mi bezpiecznik od razu na tym nowym module. prosilbym o schemat instalacji elektrycznej skuera jak i podanego modułu.

Czuję, że zanim przerobisz cokolwiek to Twój moduł się spali i będziesz musiał go wyrzucić. Ja miałem ten badziew i dziwiłem się, że wytrzymał aż trzy miesiące, bo kumplowi identyczny padł po trzech tygodniach. Doprawdy, lepiej byś już przepił te pieniądze co za niego dałeś...

Marcin, ja już pewnie 2 razy (przez cały ten czas użytkowania) przepiłem równowartość kpl. wariatora i sprzęgła z oferty Wilmatu, ale ja to widać, że mało piję jednak. ;P

Ależ Bundy (głowo i ostojo rodziny swojej), tak dobrze to tutaj nie ma, trzeba sobie trochę pogłówkować z tym zagadnieniem. :D

WM Motor racing digital CDI unit? źle wspominam ten moduł... spalił się od razu po przekręceniu rozrusznikiem :P później kupiłem New Racing CDI i jestem zadowolony wytrzymał wiele tysięcy km i nadal działa bez zarzutu.

Kupiłem sportowy moduł CDI na Racing Planet i latam ponad 3lata bez żadnej zabawy w tanie badziewie