Peugeot KISBEE 50 vs Kymco Agility 4t

witam
jestem nowy na forum ,planuję zakup skutera .Proszę o radę co wybrać w powyższym temacie ,sezon się kończy i te dwie propozycje są w cenach ok 3500zł !!.Może coś innego? budżet max 3500 i tylko 4 takt
Myślę że nowy skuterek to chyba optymalne rozwiązanie
Pozdrawiam

Ja bym wybrał kymco.

kymco, ten peugeot to chiński nie wypał

peugeot kisbee to ten sam silnik co router bassa

i co inne chińskie 4T...

czyli tylko kymco? czy może brać pod uwagę chiniolka typu zipp romet

Jeśli masz do wyboru Kymco to śmiało je weź a gwarantuje Ci że nie pożałujesz. Jeśli masz kasę na Kymco to nawet się nie zastanawiaj nad żadnymi Zippami i Rometami.

w związku że troszkę przeoczyłem 3200 ale netto na razie czekam bo 4000zł za kymco nie dam !!uważam że nie jest wart takiej kwoty
Poczekam do jesieni ,zimy może coś się znajdzie

Skoro już tutaj trafiłem to i podzielę się swoją opinię.
Od 2 lat śmigam tym „PEUGEOT KISBEE 50”
Kupiony prawie za 6000 i mam przejechane już przez te 2 lata 13 000 km.
I mimo negatywnych tutaj opinii od osób które nigdy tym skuterkiem nie latały, to stety lub nie ale muszę go polecić.
13 000 km w dwa lata, ani jednej usterki, ani razu mechanika nie widział, wszystkie części oryginalne, jedynie ten olej 3 czy 4 razy zmieniany co jest chyba normalne jak kupuje się nowy skuter.
Wiosną biorę się za wymianę części które po odpowiedniej ilości przejechanych kilometrów powinny być wymienione.
Spalanie to tylko 2-3l/100 km.
Mam od nowości zdjęte wszystkie blokady, to idzie 60-70km/h z górki i z wiatrem zamyka licznik(80km).
Śmiało daje 10/10 bo swoje zadanie spełnia idealnie.