Peugeot jet force 50 pomocy

mam pewien problem w moim forsie v max to 55km/h masakra .przed remontem szedl ok 80km/h po wymianie gaźnika bo był pękniety stał sie wolny jak slimak mechanik zalamal rece w tej sprawie i to wszystko nie wiem czy on cos nie wykombinowal czy cos ale skuter ladnie pracuje odpala bez problemow na tzw,,tyk" nie wiem co moze być przyczyną prosze o pomoc

zależy jaki gaźnik wymienił na jaki i jak go wyregulował. Trudno zgadywać nic nie wiedząc.
To jakaś przeróbka z wtrysku na gaźnik ?

czy dobrze go wyregulował to nw ja jestem d*** w tych sprawach . gaznik byl odrazu jak go kupilem nie zaglebialem się zbytnio .mam go juz od 4 lat ciągnął pięknie do czasu gdy ten gaźnik pękł .

niby powymienial rolki pierscienie i dalej szlo jak krew z nosa . czesci od nowosci nie wymienialem jedynie rurę z tłumikiem

ale wymienił gaźnik na taki sam gaźnik ?

tak taki sam

czyli wymienił nie tylko gaźnik?

to jest tak : do 40km/h ma buta na prostej potem zwalnia i do 55 powoli dochodzi a pod gorke to masakra

rolki i pierścienie . wariatora nie zmienial

no to pozostało go wyregulowac - gaźnik i napęd.
I zmierzyć kompresje - bo może słaby jest po prostu po tych pierścieniach

dzieki ziomek ☺ zielony da sie rade w to pchac czy lepiej do mechanika zawieźć zeby nie spier****? :)

pytanie raczej czy bedzie mu się chciało i czy się dogadacie. regulowanie napędu to może być dłuższa zabawa a niekoniecznie będziesz gotów za to zapłacić.