Pegasus Corona – problem z olejem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pegasus Corona – problem z olejem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema. Mam mały problem z olejem odkąd założyłem nowy tłumik (sportowy firmy Arrow). Mianowicie przy cylindrze i przy końcówce tłumika „cieknie” olej pomimo iż jest wszystko dobrze po dokręcane… Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić żeby to zlikwidować?? Foto jak to wygląda są poniżej

Anonimowy

no jak coś uszczelki do wymiany… a to przy cylindrze to dobrze dokręciłeś na pewność ❓

Anonimowy

no tylko gdzie ja dostane teraz taką uszczelkę jak idzie tam przy końcówce tłumikaż 😉 a przy cylku jest na 100% dobrze dokręcone ale też wymienię uszczelkę to może się to zmieńi… ale to normalne że tyle oleju nie przepalaż?

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.

Anonimowy

w sklepie motoryzacyjnym są takie uszczelki co sam wycinasz 😉 a tak w ogóle poszukaj w necie na allegro itp stronach 😀

Anonimowy

Dziś właśnie osobiście użerałem się z tym problemem 😀 Dałem dodatkowo między cyla a wydech silikon wysokotemperaturowy, zobaczymy co to da. Silikon kilkanaście zł, a może dać dużo 😀

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie