Pasek się niszczy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Pasek się niszczy.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe PgDn3 PgDn3 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe PgDn3
    PgDn3
    Użytkownik

Witam , po 17 km mój pasek jest cały poszarpany . Nie wiem gdzie są zadziory wszystko wygląda ok jedyne co to wariator ma lekko zdarty chrom w niektórych miejscach . Jakieś sugestie , poniżej zdj wariatora .Wariator Top racing Sv1

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a daj ostre zdjęcie tego wario no i paska

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja bym sprawdził sprzęgło.

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe PC_user_out
    PC_user_out
    Użytkownik

Były kiedyś takie taśmy magnetofonowe (firmy Maxell) i zawsze mi je mój Grundig wciągał na ostro. Kaset Sony nigdy nie ruszył. Zastanawiające. ;P
    *
    Ten temat już był wałkowany (niemal do bólu) to może sobie cokolwiek poczytaj z tego zagadnienia…

http://www.skuterowo.com/forums/topic/dlaczego-nie-powinno-sie-kupowac-wariatorow-oraz-paskow-wm-motor

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty. 🙂
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Winny jest korektor momentu, nie chce mi się opisywać dlaczego , ale wymień korektor i problem z głowy, koszt około 90zł jak się nie mylę, i jest kompletny ze sprzęgłem.

Zdjęcie profilowe PgDn3
    PgDn3
    Użytkownik

Nie jestem w stanie zrobić aktualnie zdj wariatora ,ale jak zobaczycie zdjęcie paska będziecie w szoku 🙂 .

Zdjęcie profilowe PgDn3
    PgDn3
    Użytkownik

Zdjęcie profilowe PgDn3
    PgDn3
    Użytkownik

i jak , co sądzicie ?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie