Pasek napędowy ZIPP PARCO

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pasek napędowy ZIPP PARCO

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Doker23
    Doker23
    Użytkownik

Witam, chciałbym się zapytać czy ten pasek http://allegro.pl/pasek-malossi-x-kevlar-4t-gy6-669mm-139qma-i5246914320.html będzie pasował do skutera zipp parco? Stare paski które miałem miały wymiary 669-18-30 .Słyszałem też że te paski kevlarowe ścierają tarcze wariatora przy niektórych skuterach.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, bedzie pasował – to zamiennik jak to opisano w karcie tego produktu
    tylko po kiego grzyba ci kevlarowy pasek? kup dobre bando lub dayco za 40-60zł i bedzie to i taniej i zdrowiej dla twojego napędu

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Doker23
    Doker23
    Użytkownik

Przepraszam że wracam do sprawy z przed kilku miesięcy ale mam jeszcze jedno pytanie czy taki pasek z bando wytrzyma w ztuningowanym skuterze a mianowicie gaźnik z 50 zmieniony na 80 i cylinder 50 zmieniony na 80?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

taki tuning wytrzyma bez żadnego ale. taki tuning to nawet seryjny wytrzyma

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: