Pasek jaki wybrac?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pasek jaki wybrac?

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemka
    mam pytanko jaki pasek kupić do mojej apki? bo stary juz się zuzyl. mam w niej tłumik s6 pro replica i bede zamawial wario. i tu pytanie jaki pasek kupić orginalny aprili czy Pasek Stage6 Pro ? cena jest taka sama 100zl. wiec który lepiej wziasc

Anonimowy

jak ten aprili jest nowy to bierz ten a jak używany to stage 6

Anonimowy

oba są nowe

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

to oryginalny aprili bo jak dla mnie oryginalne paski są najlepsze , no chyba ze kelvary no ale to już inna bajka

ja mam 22000 na oryginalnym pasku peugeotowskim , a od prau tys tun rośnie

Anonimowy

Pozwolę dopiąć się do postu.

Posiadam Derbi Furax `96r. Ma przejechane 20000 tys km. I z racji że niedługo zaczyna się sezon chciałem zerknąć do paska napędowego (po raz pierwszy). I jak się okazało pasek ma wymiary 15 x 600. I właśnie w tym tkwi problem… Za nic nie mogę znaleść takiego paska. Wszystko za dlugie. Na allegro szukalem to w ogole nie ma takiego wymiaru. Wiecie z kąd dorwać taki pasek?

Z góry dzięki

Anonimowy

szukaj u serwisantow oni takie zeczy moga mieć. albo dzwon do ludzi ktorzy handluja nowymi czeciami do derbi

Anonimowy

No właśnie w tym problem bo nie mam namiarów na takich ludzi co tym handlują. A mój model „Furax” Jest niezwylke rzadko spotykany. Każdej części szukam do niego calymi dniami. Samego gaźnika szukałem 2 dni. Tak samo hamulce.

Anonimowy

wiem cos o tym 🙄 .popatrz na allegro kto handluje nowymi częściami do derbi i dzwon albo pisz do nich, moze ktos ma

Anonimowy

http://www.agmot.pl/koszyk.php?d=d&id=34999 😀 XD 🙂 😉 💡 😎

Anonimowy

Wino właśnie przed chwila go zauwazyłem xD No ale 14 i trochę mi squta zwolni a poza tym troszkę przykrótki :/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie