Owiewka/szyba Yamaha Majesty YP125 2003, czy będzie pasować owiewka od nowszej

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Owiewka/szyba Yamaha Majesty YP125 2003, czy będzie pasować owiewka od nowszej

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hubson hubson 2 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hubson
    hubson
    Użytkownik

Jak w temacie. Mam do kupienia owiewkę/szybę bodajże od nowszego modelu, czy będzie pasowała do modelu z 2003 roku? Proszę o informacje od którego roku do którego pasują zamiennie owiewki/szyby?

• Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe hubson hubson.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe hubson hubson.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro szyby są dedykowane do modeli 2004, 2009.. itd- to raczej nie. Nawet zdaje się niekoniecznie szyba od 400 pasuje do 125

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe hubson
    hubson
    Użytkownik

Ok, chodzi mi o ten sam model i pojemność. Poprosiłem o wymiary i jutro ma mi sprzedający pomierzyć.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie