Outlook 125

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Outlooka 125. Zastanawiałem się oczywiście nad Kymco Agility City 125 ale wybór padł na Keeway-a. Na razie ledwo go dotarłem - 1300km przejechane. Sprawia dobre wrażenie, porządnie wykonany, dynamiczny, oszczędny. Pali między 2,5 a 3,3l/100km w zależności od stylu jazdy. Oby dalej sprawiał zadowolenie właścicielowi :)

piter223 może porób takie bardziej szczegółowe zdjęcia dla osób które w przyszłości będą chciały albo już chcą go kupić?
W necie ciężko czasem znaleźć takie zdjęcia z bardziej bliska :)

piter223 napisał:

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Outlooka 125. Zastanawiałem się oczywiście nad Kymco Agility City 125 ale wybór padł na Keeway-a. Na razie ledwo go dotarłem - 1300km przejechane. Sprawia dobre wrażenie, porządnie wykonany, dynamiczny, oszczędny. Pali między 2,5 a 3,3l/100km w zależności od stylu jazdy. Oby dalej sprawiał zadowolenie właścicielowi :)

Ja jestem właścicielem nówki od lutego i przejechałem 4 tys. km bez awaryjnie i oby tak dalej... :)

Outlook to Bardzo dobry wybór,też zastanawiałem się jak ty na tych dwóch modelach i wybrałem ten lepszy

To moje cudo : http://www.skuterowo.com/keeway-outlook-125ccm-moj-skuter/

Pozdro..

Maniek, w weekend postaram się cyknąć parę fotek :)

Panowie dajcie znać jak skuty, bo jest pewnie parę osób, które chciałoby je nabyć w tym ja:)