Oświetlenie

Czy ta żarówka pasować będzie do zipp toros f16 bo wygląda całkiem ciekawie
http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-%C3%85%C2%BBarowka-4race-ba20d-xenon-5000k-p-7975-1.html

Sprawdź jak masz mieć tam żarówki. Jeśli będzie pisało, że 12V 35/35W to możesz je założyć. Ja miałem mieć w innym skuterku 12V 25/25W, przez pomyłkę założyłem 12 35/35W ale też jest ok ;)

Sprawdzałem i moge taką mieć tylko czy policja się nie doczepi jak będę miał i jeszcze jedno mam te kable od lampy do niej choćby przylutowane co z tym zrobić

Czego policja ma się doczepić? Jeśli nie będą oślepiać jadących z naprzeciwka to się nie doczepi, a jeśli będzie to się raczej doczepi.

policja moze się doczepić w razie stłuczki że np dana żarówka nie ma homologacji.
w internecie można już kupić h4 na diodach LED ale w razie zdarzenia drogowego może być nieciekawie

roomcajz masz racje ale te ledy to tylko w dzień się nadają w nocy mizerny efekt. abym powiedział ze jako postojowe to moze ale i tak chyba nie maja homologacji

przyznam że nie wiem ile te LEDy dają światła ale chodziło mi o to by zobrazować tylko że jeśli coś jest w sklepie to niekoniecznie można to legalnie w lampę wsadzić. co do tego "xenonu" to nie wiem ale wątpię by to miało homologację

Witajcie tak zastanawiam się nad zamontowaniem xenonów w skuterze co o tym sądzicie? nic to nie zaszkodzi elektryce?

Mam w swoim skuterze założone żarówki H8 Led i potwierdzam słowa KrzyskaP że w nocy kiepsko świecą.Gdy jest droga oświetlona to powiedzmy nie ma problemu,ale gdy droga jest nie oświetlona to jazda jest prawdziwą udręką,zwłaszcza wtedy gdy asfalt jest mokry.Powiem tak - jeśli się jeżdzi tylko po mieście to nie ma wiekszego problemu,ale gdzieś poza miastem to odradzam zakup żarówek ledowych.

Ledy mogą służyć najlepiej jako światło pozycyjne. jako drogowe ODRADZAM. jeśli ktoś chce mieć "nie kłopotliwą" wymianę żarówek to proponuje w instalację wmontować gniazda do h4 i zakupić żarówki HS1 35/35W

Omegos xenonów nie montuje się!!! w skuterach i motocyklach

po kilkuset tysiącach przejechanych kilometrów muszę jednak stwierdzić że klasyczny żółtawy halogen z dobrym lustrem jest najlepszy.
xenon(prawdziwy) może dobrze świeci jak jest sucho ale jak się zaczyna robić ciekawie na drodze to wsiąka w jezdnię

bartek po kilkuset tysiącach? ja w dwa lata inca zrobilem ponad 34tys

od 97r trochę się nawinęło różnymi pojazdami

a to jest mozliwe