Ósemka na skuterze

Jutro egzamin praktyczny na kartę motorowerową mam wiec mam pytanie jak dobrze zrobić ósemkę na skuterze. Macie jakieś rady?

cześć Kolego, nie stresuj się, spokojnie na II biegu, powoli, skoncentruj się, będzie dobrze. Czy musisz rękami pokazywać zamiar skrętu czy możesz tylko włączać kierunkowskazy? Jaki motorower będzie na egzaminie? Czy jeździłeś już takim samym?
Trzymaj się, będzie dobrze i nie spartocz tego egzaminu. Pochwal się wynikiem, OK?

Ok. Zdaje na skuterze kolegi nie jeździłem na nim lecz na innym. Na skuterze co zdaje tylko siedziałem. Kierunków pokazywać nie musimy.

Jak nie musisz pokazywać kierunków rękami to już "bułka z masłem". Serio nie stresuj się, bo to utrudnia sprawę. Jak to jest, czy w razie błędu masz drugie podejście?

Jak już jeździłeś na skuterze kiedyś to pół biedy.
Jak ja zdawałem, to pierwszy raz na skuterze siedziałem.
Musisz być spokojny, nie przejmuj się kolegami którzy możliwe że będą się śmiać z każdej twojej pomyłki ( u mnie tak było ).
Ja na szczęście nie musiałem używać kierunków, i mogłem w razie czego powtórzyć.

Ponieważ była otwarta brama dzisiaj się wturlałem na tor wyścigów konnych i tam są place z ósemkami. Wcale nie jest tak łatwo ;)
Ale tak zaczęło mnie to interesować czy umiejętność jazdy po 8 na coś przydaje się w praktyce ?

zdajecie na karte a nigdy na motorze nie siedzieliście? Pozdro.