Opony - wymiana

Mam pytanie,ponieważ kupiłem lepsze opony do swojego kymkacza. Czy takie koła się wyważa bo czytałem różne opinie? Ponoć felgi 12cali są za małe. Czy znacie dobry serwis gdzieś w Wawie gdzie mi wymienią i zajmują się typowo skuterami?

Powiem Ci szczerze, że warto wywarzyć te koła. Kumpel po wymianie tylniej gumy w S9 musiał długo się męczyć z "układaniem" koła.
Ja też mam koła 12 cali, i oba są wyważone- polecam!

W każdym serwisie wymiany opon jest możliwość że mogą to zrobić.Felgi 12" wcale nie są za małe.Jeśli będzie chciał to zrobi to(niektórzy odmawiają).Ale tak jak wyżej napisał qaz naprawdę warto.

Jak odmówi, to najlepiej go olać, albo niech Ci ściągnie koło, zawieź je autem tam gdzie Ci je wyważą i spowrotem do typa;p

Ponawiam prośbę,kto może polecić warsztat w Wawie lub pobliżu gdzie wymienię gumy z wyważeniem? Chodzi mi raczej o taki gdzie zajmują się typowo motocyklami i skuterami.

Zapytaj w Motoriście może.

motorista.pl

Cash wrote:

Zapytaj w Motoriście może.
motorista.pl

W motoriscie kupowałem swojego skuta,tam jest strasznie drogo :(

a chociaż dobrze robią?

Nie wiem bo za przegląd śpiewali 250zł,pojechałem do Piaseczna i zapłaciłem 140zł

No to chyba za bardzo sobie wzieli do serca związek frazeologiczny "Warszawskie ceny".
Przesada!

najcześciej odmawiają odkręcani koła, bo niby klucza nie mają ;P więc odkręc sam koło i zanieś koło do wulkanizacji.