Opinie: Zipp zaprasza do środka. Wchodzisz?

Tak do pracy. Nic ciekawego jak słyszę Chiny. Powinno być Polska i nasze fabryki ,a nie za miskę ryżu i cena od 3-5 tyś. Mam nadzieję ,że cena zaporowa na produkty z Chin wyniesie +500%. Na podobne produkowane w kraju 0 VAT. Smutne ,że dajemy się ograbiać. Mam Vegę i powiem ,że jest to Panowie lipa. Korozja by ją zjadła w pierwszym sezonie. Rozebrałem to do śrubki nie miałem już siły czekać na te naprawy gwarancyjne. Dilerka to lipa. Wymieniłem wszystko nawet ramę na nowo spawałem i wzmacniałem. To co było to chyba spawał dzieciak ze stritem. Poprzekręcane gwinty i nic więcej. Może mam Vegę lecz już nie Przasnysz Chiny tylko Wrocław Polska. Owszem części na wymianę też robią Skośnoocy lecz z Tajwanu i są o 1000 razy lepsi w tym co robią.Jak wspomnę Muchę lub nawet Ogara to łza się w oko wciska lecz na tamte zło… czasy było to wykonane w super jakości. Mamy wszystko najlepsze tylko nie umiemy wynagrodzić personelu firmy no chyba ,że chodzi o prezesa i sekretarkę. Postawcie na nasze linie produkcyjne i nasz umierający przemysł, a… zapomniałem ,że tu się nic nie opłaca. Narka!!

No prawda co piszesz a już nie wspominam ile było projektów samochodów które po wejściu w produkcję podbiły by światowe rynki.Po pierwsze osiągami,a po drugie niespotykanym designem jak na lata osiemdziesiąte.To były bardzo nowoczesne projekty,gdyby weszły w życie teraz bylibyśmy z pewnością potentatem w dziedzinie motoryzacji.Jeśli chodzi o motocykle było to samo chociaż dłużej się utrzymały.To fabryki i tak zaczęły powoli upadać i wszystko zanikło.Oczywiście jeden z drugim musiał przyblokować świetnych inżynierów …

Termit najładniejszy ze wszystkich to chyba nigdy nie wprowadzona do produkcji Syrena Sport: http://m.onet.pl/_m/e3cc33a874753755a67a0f75db31d2fe,0,1.jpg . Szkoda, mógł to być taki polski Gullwing…

No właśnie pisząc mojego posta myślałem o tej syrence :slight_smile: Gdyby weszła do produkcji byłby to motoryzacyjny przełom…Szkoda…

Firma Zipp ponoć zaproponowała nam skutery na wyprawę dookoła Polski. Ale po naszym kontakcie nie dostaliśmy nawet odzewu :slight_smile: Ot słomiany zapał Zippa

A tak oglądając filmik :slight_smile: - czemu ten Pan który prowadzi wózek widłowy nie posiada kasku na głowie??? Zmieńcie to bo inspektorzy BHP Was zajadą:) za nieprzestrzeganie przepisów BHP (to do Zipp) p.s. Nie ubliżając nikomu ale ten dyrektor na Polskę nie może zapomnieć o literze “e” - jest poprostu nie medialny:)

Była już akcja Kingway Tour. Może nie chcą małpować xD

Wodzu, ten wózek ma klatkę ochronną :wink: Syrenka Sport to nic, w porównaniu z najnowszymi modelami Merców, czy BMW spod ręki polskich projektantów… Czy widział z ktoś z Was motocykl Munch Mamut? zgadnijcie kto to cudo projektował i gdzie produkowane były do niego części składowe…

co to jest miejsze to nisz fabryka długopisów skrencanych czesci z chin