Opinie: Zipp Pro 50: Nowe kolory, mocniejsza rama

Ciekawe czy obrotomierz poprawili… Skończą się wtedy teksty: “mój pro 50 ma jeszcze blokady, bo przy 90km/h mam 3 tys./min, więc jak zdejme blokady to 160 poleci…” Hehe :wink:

Ciekawy motorowerek i napęd jak ścigaczu łańcuchowy Jeżeli komuś zależy na wyglądzie skuter warty polecenia :slight_smile: PZDR

Już w sprzedaży http://moto.allegro.pl/nowe-kolory-zipp-pro-50-motorower-czestochowa-i1970132789.html

Co z tego że odnowili skoro silnik nadal słabiutki…

No wiesz, zawsze można większy cylinder dać, zębatki inne i osiągi się poprawią i wtedy pewnie da rade nawet dobrze jechać i silnik będzie miał siłę uciągnąć taką wagę + pasażer, poza tym to w końcu motorower a nie rasowy ściagacz, choć nie pogardził bym takim… podoba mi się :slight_smile:

Świetny - jak ktoś zwraca głównie uwagę na wygląd to będzie bardzo zadowolony! A osiągi - no cóż - jeśli chodzi o swoją klasę to zdecydowanie daje radę… A jak ktoś chce śmigać 200 km/h to pomylił sprzęty :slight_smile:

Ja mam czarne pro i jestem zadowolony :slight_smile: chociaż te kolory też kuszą wyglądem…

Jak dla mnie super zmiana wizualna i z tego co widzę dbają o bezpieczeństwo wzmacniając ramę. Ja mam czerwonego i zarzuciłem zestaw cylindra 70 ccm i śmiga super, naprawdę polecam. Dla mnie ważne, że wygląda jak ścigacz :slight_smile: i fajnie śmiga.

fajny mini ścigacz, syn sąsiadki ma i śmiga z bandą po mieście - nie narzeka na razie, dobrze że producent ulepsza co świadczy wg mnie o profesjonaliźmie