Opinie: Zipp Pro 50 i Quantum R: Wkrótce

Ciekawi mnie, jak spisuje się nowy Quantum R…? Jest trochę kanciaty, ale może się podobać. Ma obszerną kanapę, duże schowki i możliwość dokręcenia fabrycznej szyby… Jak dla mnie,z silnikiem 4T 125ccm, byłby godny uwagi, ale pod warunkiem zachowania proporcji cenowej; Zippa Vega 125 z Vegą 50.

“Pora na wnioski, te na Skuterowo.com zobaczycie we wtorek.” - Dziś już środa, a ja nadal czekam :wink:

Marcin, ja też czekam i nic… W artykule usunięto wpis o wtorkowej relacji z testów :frowning:

Pro już jest, jeszcze “kłantuma” bym chętnie zobaczył :wink: @Pietro - ja tam ten wpis nadal widze…

Ten wpis pojawia się i znika… :wink: Ale nie ma się co przejmomać, wtorków w roku pod dostatkiem :smiley:

Mija kolejny wtorek, a wniosków odnośnie Quantuma R, jak nie było, tak nie ma :wink:

Zegary zerżnięte od rometa 717 :wink: http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w750/gallery/test_motocykli/Honda_CBR_600_RR_vs_Triumph_Daytona_675/Honda_CBR600RR_zegary.jpg

Tak zgadzam się miałem takie same zegary w Romecie 717 z 2008r. Mam jedno pytanie dlaczego firma Zipp w dalszym ciągu nakleja na prawie każdym swoim egzemplarzu skutera czy biegówki naklejkę: Zipp nr 1 w Polsce?