Opinie: Zipp Pro 50 GT: Test Wideo

Czy tu pojawi się kiedys prawdziwy test ?.Póki co to tylko robicie reklamę i nic poza tym.

Dokładnie te filmiki to są prezentacje nie żadne testy, nie ma sensu wprowadzać ludzi w błąd.

Siema. Byłem dziś w pewnym salonie ze skuterami we stolicy.Oglądałem Kymco,Vespy,Gilery i były też różne Zippy miedzy innymi też ten Zipp Pro 50 GT oraz poprzedni Zipp Pro 50.Oglądałem z góry z dołu cały motorower aż podszedł pan sprzedawca i zapytał w czym może pomóc no to ja mu na to że mam jeden skuter już 3 lata i może bym się rozejrzał za czymś nowym.Zaczął opowiadać o tym Zippie to tamto aż się spytał co mam teraz no to mówię że Kymco S8 a on odparł że jak mam Kymco to nie poleca mi chińczyka bo byłbym nieusatysfakcjonowany jazdą i nie tylko.Jeżeli miałbym chińczyka i zmienił na chińczyka to ok różnicy bym nie widział ale jeżeli z markowego skutera na chińczyka to to już nie,to tak jak bym się przesiadł ze Skody Superb do Skody Citigo. Ale polecił mi Kymco K-Pipe 50 ale to pod koniec lipca. I to byłby dobry pomysł :slight_smile: na przyszły sezon.