Opinie: Zipp i Romet nadal liderami sprzedaży 2011

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zipp i Romet nadal liderami sprzedaży 2011

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

CCC cena czyni cuda. Ciekawe jak się przedstawia wartościowo udział poszczególnych firm ? a jeszcze ciekawsze, zysk, ale nie procentowy tylko wartość ?

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Cena się liczy. Przede wszystkim cena.

Zdjęcie profilowe darioone
    darioone
    Użytkownik

Macie rację co do aspektu cenowego tego zestawienia.Ale spokojnie panowie powiem tylko tyle że z tego co zdążyłem zauważyć rośnie też liczba tych że najtańszych wynalazków na złomowiskach,w garażach i po wszelkiej maści komórkach i piwnicach.Najczęściej są to totalne „zgony” których po prostu nie opłaca się naprawiać lub których koszt przywrócenia do stanu umożliwiającego rejestrację i poruszanie się po drodze publicznej równa się kupnem drugiego używanego egzemplarza w stanie jeżdżącym.Mam przykład znajomego który w czasie kiedy ja swoim Nexxonem w przeciągu trzech lat nakręciłem bezawaryjnie 18 tys km on „zajeżdził” dwa własnie takie „chińskie wynalazki” z początku tegoż zestawienia nie robiąc nimi nawet połowy km widniejących u mnie na „zegarku”.

darioone
    Zdjęcie profilowe darioone
    darioone
    Użytkownik

…a mój „Neksiu” ma się bardzo dobrze i dziś po obiadku mamy zamiar z moją Panią na jego pokładzie zrobić sobie wycieczkę po okolicznych budowanych fermach wiatrowych.Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

darioone
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Oj Dario, Tobie chyba Kymco płaci za reklamę swoich produktów :P. Ale fakt, takie ‚jednorazówki’ z marketu są dobre, jak ktoś w roku robi z 2000km, to wtedy można coś takiego kupić. Jak ktoś chce się bawić w skuterową turystykę to raczej kiepski pomysł.

Zdjęcie profilowe gwozdzik1
    gwozdzik1
    Użytkownik

Tak Romet na pierwszym miejscu ale chyba na złom. Mam Romet-a od 3 lat,i wiecznie się coś psuje takie same były Rowery człowiek dba bardziej niż o własną dziewczynę pucuje wymienia a rometa i tak za niedługo szlak trafi ..nie kupujcie tego złoma i dajcie go na ostatnie miejsce.

Zdjęcie profilowe ApRiLiA
    ApRiLiA
    Użytkownik

a Aprilia gdzie sie pytam ?!!!

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

pewnie gdzieś na końcu listy 🙂 chińczyki wyparły dobre marki

Router WS 50 2013
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: