Opinie: Zipp i Romet nadal liderami sprzedaży 2011

CCC cena czyni cuda. Ciekawe jak się przedstawia wartościowo udział poszczególnych firm ? a jeszcze ciekawsze, zysk, ale nie procentowy tylko wartość ?

Cena się liczy. Przede wszystkim cena.

Macie rację co do aspektu cenowego tego zestawienia.Ale spokojnie panowie powiem tylko tyle że z tego co zdążyłem zauważyć rośnie też liczba tych że najtańszych wynalazków na złomowiskach,w garażach i po wszelkiej maści komórkach i piwnicach.Najczęściej są to totalne “zgony” których po prostu nie opłaca się naprawiać lub których koszt przywrócenia do stanu umożliwiającego rejestrację i poruszanie się po drodze publicznej równa się kupnem drugiego używanego egzemplarza w stanie jeżdżącym.Mam przykład znajomego który w czasie kiedy ja swoim Nexxonem w przeciągu trzech lat nakręciłem bezawaryjnie 18 tys km on “zajeżdził” dwa własnie takie “chińskie wynalazki” z początku tegoż zestawienia nie robiąc nimi nawet połowy km widniejących u mnie na “zegarku”.

…a mój “Neksiu” ma się bardzo dobrze i dziś po obiadku mamy zamiar z moją Panią na jego pokładzie zrobić sobie wycieczkę po okolicznych budowanych fermach wiatrowych.Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Oj Dario, Tobie chyba Kymco płaci za reklamę swoich produktów :P. Ale fakt, takie ‘jednorazówki’ z marketu są dobre, jak ktoś w roku robi z 2000km, to wtedy można coś takiego kupić. Jak ktoś chce się bawić w skuterową turystykę to raczej kiepski pomysł.

Tak Romet na pierwszym miejscu ale chyba na złom. Mam Romet-a od 3 lat,i wiecznie się coś psuje takie same były Rowery człowiek dba bardziej niż o własną dziewczynę pucuje wymienia a rometa i tak za niedługo szlak trafi …nie kupujcie tego złoma i dajcie go na ostatnie miejsce.

a Aprilia gdzie sie pytam ?!!!

pewnie gdzieś na końcu listy :slight_smile: chińczyki wyparły dobre marki