Opinie: Zgarnij prezenty na święta!

Jeszcze mi nagroda za mikołajkowy konkurs nie przyszła a tu już kolejny :slight_smile:

Ale to raczej zabawa dla “całkiem nowych” a nie dla już zarejestrowanych:(Czekam na nagrody z mikołajkowego konkursu :slight_smile:

Dlaczego tylko dla nowych? Każdy może w nim wziąć udział bez względu na to czy jest zarejestrowany czy nie. Plus jest taki, że zarejestrowani dostaną wcześniej “cynę” o której ruszy zabawa. A nagrody z poprzedniej zabawy z tego co wiem są już w drodze.

ymmm to od kiedy zaczynamy świąteczną zabawę???korzystając z okazji WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYTKICH ZAREJESTROWANYCH I NIE ZAREJESTROWANYCH MIŁOŚNIKÓW SKUTERÓW I JAZDY NA MOTORKACH !!! pozdrawiam świątecznie

Wszystkim skuteromaniakom,życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2012.

toro wzajemnie a tak poza temat to mogliby coś takiego i u nas zrobic http://moto.onet.pl/1654643,1,motocykle-na-buspasach,artykul.html?node=41837

A mi to Leszek obiecał kask. I, co … i nic. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Groda

To jak będzie ? :smiley:

Czekamy, czekamy ; )

czekamy :wink:

hehe wielkie odliczanie :smiley:

3… 2… 1… ;p

pewnie jest okreslona ilosc i beda przyznawane nagrody po olei jak beda spływały wypełnione ankiety

oj ta :smiley:

gdzie to jest ?