Opinie: Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Fotorelacja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Fotorelacja

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ania Grzelak
    Ania Grzelak
    Moderator

Jak się ogląda te zdjęcia, to ma się wrażenie, że to nie była wystawa jednośladów, tylko lasek 😉 Faceci mnie interesują, ale mimo wszystko…

Piszę, redaguję, wspieram i kocham dwa kółka.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Laski takie trochę anorektyczne i poobijane, ale jak Cię faceci inteesują, to faktycznie nie było co oglądać :-)))

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

…bo faceci nie siedzą na wystawach, tylko na swych ognistych rumaczkach mkną w siną dal…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Więc żeby dołączyć do naszej pedalskiej braci, musisz wsiąść na swojego i pognać za nami 🙂
    Panowie, a kiedy oficjalne otwarcie sezonu? Bo może byśmy się spotkali i sobie razem jakieś lody zrobili? W sensie poszli na lody, bo o piwie na rumakach mowy nie ma :-)))

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Niema takiej daty jak w styczniu i lutym latacie po wawie:D
    http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113810,11041326,Kalendarz_imprez___2012.html

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Ten kalendarz jakoś mocno rozrzucony… po Europie… Za wysokie progi na… pedalskie scooterki…
    Jestem za… Pytanie tylko, gdzie kręcą najlepsze lody?

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Rymcymcym200, co Ty na to?
    *
    Zawsze możemy zrobić własny zlot na rozpoczęcie sezonu, jak prawdziwe ogiery nami osiołkami gardzą i pomiatają.
    Co na to Szanowna Redakcja?
    *
    A jak nie, to prywatę jaką odstawimy w kfc albo gdzieś.
    No bo z piwkiem ciężko…
    *
    A kij im w szprychy z takim kalendarzem, możemy się z naszymi motorynkami podłączyć do masy krytycznej 🙂
    To prawdziwa impreza cykliczna… bicykliczna.

Zdjęcie profilowe rymcymcym2009
    rymcymcym2009
    Użytkownik

Ale jaja! Dziwiłem się, że piszecie o tym, że mnie faceci interesują, skoro napisałem dokładnie odwrotnie i czytam teraz i już widzę 😉 Gdzieś mi „nie” uciekło. I tak to zostałem skuterowym pedaszką 😉 A dzisiaj dopiero odwiesili mi konto na fb za to, że napisałem komentarz nt. pedaszków w Walentynki 😉 Nie napisałem w sumie nic złego, tylko tyle, że skoro ZOO zaprasza zakochane pary 14. lutego na zwiedzanie, a kto będzie miał jakikolwiek element garderoby w kolorze czerwonym – wchodzi za darmo, to skomentowałem, że powinno to być tylko dla par hetero. A pedaszków zapraszamy na Otwarty Wybieg Niedźwiedzi. I za to ban na 72 godziny?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Rozumiem, że nie obrażać, ale poprawność polityczna nas wykastruje.
    Mam wrażenie, że ciotki mają do siebie większy dystans, niż się większości heteryków może przyśnić i takie pogaduchy bez żadnej agresji nikogo nie bolą, a większość śmieszą.

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Ech Arasz, bo ludzi z takim dystansem do siebie jak Ty masz, to ze świecą szukać… Z tekstem wyrwanym z kontekstu można zrobić wszystko…

—————————————————
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie