Opinie: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Maxi 125 (4)

Witam wreszcie się doczekałem tego co powinno być zrobione rok temu jak Romet wprowadził to Cudo Techniki jak zachwala haha. Tylko że chciałbym zobaczyć testy tego “Cuda” nie prezentację? Mam nadzieję że się doczekam za nim całkiem to Cudo mi się nie rozsypie? pozdrawiam

Domyślam się, że jesteś posiadaczem takowego? Więc co stoi na przeszkodzie abyś zebrał się w sobie i zrobił taki właśnie test - opisał, wady, zalety :)

Wszyscy tutaj już o tym wiedzą od dość nawet dawna. ;-)
*
Zakupiony produkt jest do chrzanu, dedykowany serwis (ASO) jest do chrzanu, właściciel (chińskiego jednak nabytku), też jest do chrzanu.
Suma wszystkich strachów i mamy swoisty... ARMAGEDON, albo zwykły teatr jednego widza. Żenua. :(
*
Sprzedaj to *COŚ* wreszcie, kup jakąś używaną *Japonię* i ciesz się wreszcie życiem.
*
Józefie, gnuśniejesz pan i to widać tutaj gołym okiem, a na ludziach troszku się jednak znam.
Kisiowatemu, możesz jednak tylko... buty czyścić. ;DDD

Jestem tego samego zdana. Znajdz chwilę i opowiedz klika słów o tej maszynie właśnie okiem użytkownika a nie sprzedawcy.

do H2o jak taki wszechwiedzący jesteś to wytłumacz mi sytuację? mianowicie przytrafiło mi się to po raz 2. mianowicie po wyjęciu kluczyków ze stacyjki i odcięciu zapłonu Max nadal pracuje! co pan wszystko wiedzący powie na ten temat?

Ale to chyba nie jest konkurs... WIEDZY I NIEWIEDZY. Tako przeca mniemam z tym. ;D
*
Czyli, że mam jednak rozłożyć na czynniki pierwsze daną tobie sytuację? Hmm. ;-)
*
A co powiedział na to... członek serwisu ASO (pracownik serwisu dedykowany ku temu, a jakże ważnemu zagadnieniu) ?
*
Polewę sobie pewnie z tego robi. Zwyczajowo. Mam ci jakiegoś... manuala (do takiej zwykłej jednak chińszczyzny) tutaj zapodać ?
*
To wszystko jest tak trywialnie proste (z tymi wszystkimi chińskimi popylaczami wszelakiej maści), że zwykłem tutaj mawiać, że... myślenie nazbyt nie boli w jakąkolwiek potylicę, a neta przy tym to masz już pewnie zupełnie ku swojej tylko własnej potrzebie (masz go jednak dla wiedzy i masz go też dla swojej rozrywki). Engine GY6 125 ccm i pokrewne nawet wpisy witają kolejnych niekumatych w danym temacie (sól tej naszej polskiej ziemi).
*
Jakikolwiek cel edukacyjny pomińmy już przy tym może zwykłym milczeniem. Języki trzeba nieco znać, albo... tłumacza Google. ;D

Dżozefie, ale dlaczego optymistycznie zakładasz że wyjęcie kluczyków ze stacyjki odcina ci zapłon ?
Mało tego - to nie samochód. W przypadku małych skuterów najczęściej to nie tyle odcina co na ogoł wysyła sygnał "zgaś" na moduł wysyłając mase