Opinie: Wybierz, który pojazd przetestujemy

wybór nie powala.

Prawie same chinole testujecie :confused:

Kto z użytkowników skuterowo.com jest w ekipie? Jak wielka osobowo jest ekipa?

Chyba router bassa wygra, bo ma już ponad 100 głosów. Kiedy będzie test?

Peugeot Speedfight 3,wolę to

A ja chce testy bassy! 4 maja kupuje basse lub torosa. Test torosa widziałem, a teraz czas na bassę.

Dawać bassę :slight_smile: Chcę zobaczyć jak się męczycie na gównie na które to 160cm to za dużo :slight_smile: (mam niecałe 160cm a siedzę na tylniej kanapie -.–')

ROMETA ROUTERA WS 50 :smiley:

Dlaczego najlepszy portal o skuterach koncentruję się na chińskich najtańszych skuterach? Zapraszam do takiego sondażu.

dlaczego tak rzadko testujecie maxi skutery o wiekszych pojemnościach?świat nie kończy się na pojemności 50ccm

Skuterowo testuje chinole bo sa najpopularniejsze i najtansze. Proste jak drut. Nie każdego stać na nowego peugeota czy też yamahe itp.

Peugeot Speedfight 3 dawno nic nie słyszałem na temat peugotow chętnie zobacze co się zmieniłoo

Baśka :smiley:

Według mnie największą porażką jest Peugeot Speedfight 3 ponieważ kosztuje 8000zł, jest chłodzony powietrzem, z tyłu znajduje się bęben i co najważniejsze JEST PRODUKOWANY W CHINACH. Nie wiem po co skuterowo.com testuje skuter Router Bassa skoro niedawno testowała klona Toros F16.

porażka po całości a najtrafniej skomentował to Bartolomeo !

Peugeot Speedfight 3 głosujmy na to !!!

Chciałbym także zobaczyć test INCA LAMBROS

Po kiego tą Bassę?Przecież to jest 95 procent to samo badziewie co Toros F16!!!Skuterowo może chociaż na zmianę był ostatnio ten badziew,to teraz może jakiś lepszy skut przetestujecie co???

bassa jest tania, i najłatwiej zdobyć ją, i dlatego większość osób chcę sprawdzić czy warto kupić basse czy np. torosa.

to jedno i to samo, plastikami sie różnią