Opinie: Wietrzna pogoda: Zgroza dla skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Wietrzna pogoda: Zgroza dla skutera

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe FauxNews FauxNews 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Wasz motorower stał na betonie, a mimo to wiatr poprzez plandekę wywrócił go..czyli stał na bocznej nóżce, a to błąd bo boczną nóżkę stosuje się na nierównym terenie, tam gdzie nie ma możliwości postawić na centralnej 😉

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

dokładnie tak jak piszesz na grząskim terenie w zasadzie tylko boczna podpórka ratuje sytuację, kawałek kamyczka i skuter stoi jak wryty, chyba że to jakaś lekka popierdółka to byle podmuch wiatru może go przewrócić nieważne jak stoi.

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Opisana sytuacja dotyczyła enduro Rieju RRX, wyposażonego jedynie w stopkę boczną. Do najlżejszych on nie należy, bo waży 94kg (dla porównania klony Colibra ważą ok. 80kg).

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

czyli się nie pomyliłem 🙂 wysokie i lekkie więc nie ma co się dziwić

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mój skuter (DT300) nie potrzebował wiatru. W środę jakiś $%^&*&^%$ dowcipniś położył go bokiem na betonie (nie wiem czy dla żartu, czy próbował siadać i nie utrzymał skuta). Na szczęście nic większego oprócz paru otarć się nie stało, ale wtedy mało mnie „diabli nie wzięli”

Zdjęcie profilowe nanook
    nanook
    Użytkownik

Mój Piaggio Fly też zaliczył flight. Stał normalnie na betonie, przykryty pokrowcem i pierdyknął od wiatru. Nic się nie stało poza zarysowanymi plastikami. Mieszkam na osiedlu, więc wiatr hula między blokami. Wyczaiłem że niemal zawsze wieje z tych samych kierunków i teraz stawiam skuter pod innym kątem. Od roku nigdy więcej nie oderwał się od ziemi, choć mać natura usiłowała… 😉

Zdjęcie profilowe FauxNews
    FauxNews
    Użytkownik

Z całego artyjułu nie wiedzieć czemu, zapamiętałem tylko wyraz „mordęgo”.

Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: