Opinie: W ten weekend rozdajemy rękawice ESKA

Trzeba będzie się zaczaić:)

A co jesli nie mam facebooka? To jakas dyskryminacja.

Jak to? Nie masz konta na Facebooku??Znaczy że nie żyjesz.Nawet Kasia Cichopek ma konto na Facebooku

A co jak nie mam rąk? To jakaś dyskryminacja!

Jeśli nie masz konta to nie musisz brać udziału. Nikt Cię do tego nie zmusza. Proste i logiczne. To nie jest dyskryminacja tylko normalny konkurs. Dość, że masz szanse wygrać coś to jeszcze musisz marudzić. Cały polski naród… Wystarczy troche ruszyć łbem i pomyśleć. Ta cała firma “eska” dała kilka par rękawic skuterowo nie całkowicie za darmo, bo w zamian za to skuterowo układa tak regulamin, żebyś polubił tą firmę na fb. Będzie ona “słynniejsza” tj. będzie miała więcej lajków, więc jej reklamy bądź prezentowanie jej produktów będzie trafiało do większego grona odbiorców, przez co sprzedaż jej produktów może wzrosnąć. Ot i cała polityka.

Ryglos, masz rację, jednak reakcja przemco mi się bardziej spodobała :wink:

Za jakiś czas Facebook upadnie i nie będzie problemu z fejs-zbukiem… Ja też nie mam konta na fb i żyję. Mam porządne rękawice MTTR za 90zł i nie potrzebuję eski, która kojarzy mi się ze śrubkami Simsona i MZ :slight_smile:

Ryglos,Ty to się prosisz… Nie każdy ma fb i nie każdy chce go mieć.

Zresztą jak widać po komentarzach większość użytkowników to gówniarze 16-18lat,więc nie będę się wdawał z nimi w polemikę bo to nie ten poziom.

Hugo naprawdę nie rozumiem w czym masz problem ? W tym przypadku racje ma Ryglos - nikt Cię nie zmusza do brania udziału i jeśli nie podobają Ci się warunki jakie trzeba spełnić aby testować te rękawice to poprostu nie bierz w tym udziału. To nie pierwszy Twój raz gdy coś Ci nie podpasowało i robisz z tego wielki problem. Niedość że jest coś za darmo to jeszcze narzekasz.

Hugo wychodzi z założenia NIE- to się nie uda … jak smerf Maruda ! :slight_smile:

O co się proszę, może dokończ? Piszesz, że nie chcesz mieć fb, no to nie miej, nikt Cię nie zmusza do tego. Za przeproszeniem gó*no mnie obchodzi twoje zdanie. Piszesz, że nie będziesz się wdawał w polemikę gówniarzami, ale to nie my mamy problem tylko ty. Idź do sklepu i sobie kup rękawice, to nie będziesz musiał mieć fejsbuka. Od jakiegoś czasu co chwilę narzekasz na to skuterowo. Przecież nikt Cię nie prosi, żebyś brał udział w konkursach, łaski nikomu tym nie zrobisz. Czasami nie wiek się liczy, a logiczne myślenie. W tym wypadku masz rację, nie ten poziom, za wysoki…

Zacytuję Bogusia Lindę z pewnego filmu - “Nie chcę mi się z Tobą gadać”

Z chęcią przetestuję te rękawice. Pozdrawiam.

No przydało by sie na skuterek wygrać rękawice akurat nie mam …

idealne na moja zetke

siema wszystkim jak tam ?

Wszyscy milczą i oczekują formularza ;d

;D

pewnie jakieś będzie pytanie