Opinie: Uwaga na: Studzienki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #94165
    Tomekj
    Użytkownik
    • 90
    • 103Postów:

    Ja zawsze jak jade nad Rogoźnik to robie 5 kilometrowy slalom miedzy dziurami i studzienkami po wsiach 😀

    #94166
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    No, ja to nieraz muszę omijać studzienki ;/ Normalnie co 10m na ulicy studzienka…

    #94167
    domo1293
    Użytkownik
    • 0
    • 43Postów:

    OstRy a gdzie ty na wsi masz studzienki ???

    #94168
    OstRy
    Użytkownik
    • 10
    • 465Postów:

    Tfuu zle napisalem Chodziło mi o to ze najpierw przez miasto slalom miedzy skudzienkami a na wsiach miedzy dziurami 😀

    #94169
    OstRy
    Użytkownik
    • 10
    • 465Postów:

    choc w wojkowicah jak przejezdzam jest prosta gdzie 6 studzienek jest pod rząd 😀

    #94170
    arka3
    Użytkownik
    • 1
    • 36Postów:

    Ponieważ dawno już nie jechałem Trasą Łazienkowską (na ogół jadę objazdem) dzisiaj postanowiłem przelecieć właśnie tamtędy… O zgrozo ile studzienek zaliczyłem to wiedzą tylko moje ja..a !!! Nie ma różnicy czy jedziesz po lewej czy po prawej stronie pasa, zawsze lądujesz na zapadniętej studzience. To jakaś masakra, wracam na Trasę Siekierkowską i Dolną, a TŁ zostawiam miłośnikom enduro…

    #94813
    saper94
    Użytkownik
    • 0
    • 12Postów:

    Ja mam pytanei , po kiego czorta hamować jak isę zobaczy studzienkę. Poprostu isę ją wymija, nie wykonując skrętu , lecz balansując i tyle 🙂 Ja osobiście na zakrętahc które znam w mieście , tam gdzie są studzienki staram siewjechać takim torem jazdy , aby się jak najbardziej wyłożyć, a zarazem wszyrtkie ominąć 🙂 bez studzienek po tygodniu nei chciałoby mi sie jeźdźić i inwestować w skuter 🙂

    #96955
    street262
    Użytkownik
    • 0
    • 12Postów:

    mi tam studznienkie nie przeszkadzają bo nie są zapadnięte tylko te dziury w drodze to (katorga)

    #97342
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 2Postów:

    Mi się zdaje że zazwyczaj studzienki są na sierodku ulicy wiec trzymam prawej strony jeśli tak nie jest to slalomy i zmniejszenie prędkości i też jest ważne żeby nie jechać blisko samochodu bo może nam studzienka wyskoczyć. Ważne !!!! Samochód może sobie przejechać jakby niby nic a skuter nie!

    #150094
    Piotr Suwara
    Uczestnik
    • 26
    • 64Postów:

    po holere dają te studzienki na ulice .. wiedzą ze to stanowi niebezpieczeństwo dla jednośladów powinni dac na chodnik czy co … już raz przez to prawie wyglebałem

    #150096
    mateuszxd406
    Użytkownik
    • 13
    • 64Postów:

    Piotr Suwara napisał:

    po holere dają te studzienki na ulice .. wiedzą ze to stanowi niebezpieczeństwo dla jednośladów powinni dac na chodnik czy co … już raz przez to prawie wyglebałem

    Dlaczego na ulicy ? a jak będzie ulewa to gdzie woda z drogi popłynie ? do samochodu ? Sam czasem napotykam na studzienki bądź dziury w drogach, Powiem że studzienki mi nie przeszkadzają, ale dziury to karygodne, 2-3 lata temu robili drogę a już takie dziury.
    Pozdro

    #150130
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:
    #150158
    lemonek
    Użytkownik
    • 20
    • 266Postów:

    tam chyba za drugim razem jak wystrzeliła to jakiś koleś szedł koło tego pick upa… współczuje….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button