Opinie: Uwaga na: Oznakowanie Poziome

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Uwaga na: Oznakowanie Poziome

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nibiru nibiru 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Czasem zdarzy mi się najechać taką linię i cieszę się, że jeszcze nie leżałem. A te linie są naprawdę jak lód.

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Najgorsze są pasy przy szkołach – malowane są na biało czerwono – raz wjechałem na nie gdy było mokro na drodze – zjeżdżałem z nich bokiem…

Zdjęcie profilowe paulo777
    paulo777
    Użytkownik

Ostatnio przekonałem się jak śliskie stają się pasy po deszczu. Jechałem we Wrocławiu ulicą Stanisławowską w kierunku Awicenny, chwilę po zjechaniu z ronda. Przed skrzyżowaniem z Kunickiego droga delikatnym łukiem skręca w prawo. Jechałem już około ~55km/h i nagle poczułem, że zupełnie nieoczekiwanie skuter ucieka spode mnie w lewo. Uratowała mnie zupełnie podświadoma reakcja mojego organizmu. Delikatnie wyprostowałem kierunek jazdy. To działo się tak szybko, że już skończyło się gdy zdałem sobie sprawę co się właściwie stało. Gdybym załóżmy w tamtej sekundzie był zdekoncentrowany, już bym leżał o ile bym ślizgiem nie znalazł się na przeciwległym pasie. Ale od tego czasu już zupełnie świadomie, szczególnie w te jesienne dni gdy temp. sięgają powoli zera, omijam każdy biały pas, który widzę.

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zdjęcie profilowe nibiru
    nibiru
    Użytkownik

Ja również we Wrocławiu o mało nie położyłem się na pasach. Po 90km w ciągłym deszczu został mi ostatni zakręt do domu (światła-pasy-zakręt w prawo), najechałem na pomalowaną powierzchnię, złapałem za tylni hamulec i momentalnie tył poleciał w lewo. Jak kolega wyżej napisał, momentalnie wyprostowałem kierownicę i wróciłem na tor jazdy i mogłem bezpiecznie skręcić. Zatem uważajmy na tą nieszczęsną farbę!!!

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie