Opinie: Ubranie na skuter: Rękawice

Potwierdzam. Z własnego doświadczenia wiem, że warto mieć dobre rękawice. Mi wystarczył jeden upadek żeby przekonać się o potrzebie zakładania porządnych rękawic. Niestety zanim to do mnie dotarło zniszczyłem swoje najlepsze, prawie nowe rękawice skórzane, które dostałem od św. Mikołaja pod choinkę (wiem, że Mikołaj nie oszczędzał na tym prezencie - tym bardziej było go żal). Zaraz po tym wydając około 100 pln kupiłem porządne rękawice (nie ekstremalnie wytrzymałe). komfort jazdy jest bardzo dobry, są odpowiednie dla temperatur od 0 do +30 stopni celcjusza. i wiem, że jeżeli w nich zaliczę ślizg po asfalcie moja skóra ma spore szanse przetrwania w stanie nienaruszonym.

Z góry przepraszam ale lekko zaspamuję przy okazji artykułu - może ktoś jest zainteresowany zakupem dokładnie takich: http://sklep.devilbikers.pl/25,rekawice-leader - rozmiar XL. Założyłem na ręce dokładnie 2 razy, skutera aktualnie nie mam i nie zapowiada się z przyczyn zdrowotnych zakup w tym roku a szkoda żeby się kurzyły. W komplecie oczywiście pokrowiec. Jakby ktoś chciał kupić prośba o prywatną wiadomość. Cena nowych 150, oddam za połowę.