Opinie: Toros F16: Z Bliska

No nie ma łatwo z tym bębnem z przodu xD Też go mam tak samo jak te stalowe felgi.

I jak to hamuje? Daje jakoś radę?

Na pewno daje rade, zauważ Leszku, że kiedyś najczęściej były bębny z przodu nawet w takich maszynach jak Jawa TS 350, która już konkretną (jak na tamte czasy) moc posiadała… Co prawda był to bęben z dwoma rozpierakami. Dobrze wyregulowany bęben nie jest więc taki zły :slight_smile:

“Największym zaskoczeniem był przedni hamulec bębnowy oraz niespotykany dotąd w żadnym skuterze o chińskim rodowodzie kształt felg” hmm ciekawe bo jak mnie pamięć nie myli, to takie “udogodnienia” jak te obciachowe felgi blaszane i bęben były jak mnie pamięć nie myli w Questach starych w latach 2003 i okolice :smiley: Więc nie jest to nowość jbc xD Natomiast bęben z przodu mam w Hondzie (to nie to co Toros, ale może komuś się przyda) i jakoś daje radę, no żylety to nie są, ale daje radę :smiley: Przynajmniej się koło nie blokuje.Zaś w chinolach, skoro tylny bęben da się ustawić tak, by blokował koło, to czemu i przedniego nie dałoby rady?Wszystko można osiągnąć :smiley: Fakt, lepiej tarczę mieć, ale cena nieduża więc nie oczekujmy cudów, mnie bardziej reszta interesuje :slight_smile:

Bęben z przodu to jak mówi Vezyr nie żyleta ale daje radę wyhamować z większej prędkości.

“Za 1400 PLN wydanych np. w hipermarkecie można stać się jednym z tych, co w korkach nie stoją.” Bo siedzą w garażu i reperują (joke) ;).

Ludzie co wy tak się czepiacie tego hamulca bębnowego Simson 83rok ma hamulec bębnowy a śmiga troszkę szybciej niż skuterki i z zatrzymaniem nie ma problemu.

Posiadam Skuterek f16 od miesiąca śmiga hamuje wszystko gra

ja już mam 3003,1 km przejechane :smiley:

jak zrobic zeby bęben z przodu był troche mocniejszy ??