Opinie: Sym MaxSym 400i: Wygodny Bydlak

Najgorsze zdjęcia z testu jakie kiedykolwiek widziałem. Ujęcia w ciemnym garażu w dodatku fatalnie skadrowane i do tego nieostre. Takie fotki robią handlarze z allegro kiedy chcą coś ukryć. Skromny tekst również nie wnosi zbyt wielu informacji. Jakby autor zrobił go nie wychodząc z piwnicy, mając do dyspozycji tylko aparat w telefonie. SŁABO !

Fajny fajny ale 20 tysi to wolałbym kupić markowego turystyka.

Popieram SimgSing74 - strasznie słabe foty , czyżby trzeba ukrywać dalekowschodnie wykończenie pod płaszczykiem cieni. Dajcie lepsze fotki!!!

witam,jestem b.szczesliwym posiadaczem xcitinga 500 na wtrysku,rok 2008 od nowisci zadnych usterek,dzis w salonie ogladalem i siedzialem na nowym maxsym 400i,powiem uczciwie ze robi wrazenie,o ile test zostal przeprowadzony w sposob fatalny,zdjecia w garazu na ktorych nic nie widac to rzenada o tyle mialem okazje sam na wlasne oczy ogldnac i ocenic wyglad maxsym 400i i naprawde robi b.dobre wrazenie,plastiki inne niz w xcitingu sa bardzo nylonowe,w xcitngu zdecydowaniej sztywniejsze twardsze,mnie fakturowo bardziej odpowiadaja te w kymco,nie dla tego ze mam ten skuter poi prostu wygladaja i sa solidniejsze,nie krytykuje wykonania i plastikow w maxsym bo nie odstaja od tych jakie sa w Burgmanie 400i Sym nie ma sie czego wstydzic.Jesli chodzi o wyglad to jest bardzo duzy skuter,troszke dluzszy od Kymco i siedzi mi sie na nim lepiej niz na xcitingu po prostu dla mnie kanapa w kymco jest za wysoko i musze uwazac przy zawracaniu,zatrzymywaniu sie i manewrowasniu,na Symie bylo by mi latwiej bo wys.siedzenia jest 5 cm nizej,to duzo lepiej i bezpieczniej,szkoda ze to 400cm jednak 500 to zupelnie inna jazda niby tylko kilka koni wiecej ale moment tez kilka Nm wyzszy i to sie czuje,wiec zamienic bym nie zamienil,jednak Maxsym jest naprawde ladny i dobrze wykonany,ale powinien byc tanszy od Kymco a jest odwrotnie.Szkoda ze jest problem z czesciami zamiennymi do Kymco nie ma w internecie mozna znalesc prawie weszystko i pozostaje serwis nie tani ale jest.pozdrawiam jacekmaciek