Opinie: Skuter stanął Ci w Warszawie? Sprzęt odmówił posłuszeństwa?

Ciekaw jestem ile wezmą za wymianę wału korbowego, łożysk uszczelniaczy i montaż czujnika temperatury...
Części mam własne.

A tak przy okazji. Jeśli by ktoś mógł i zapyta w znajomym warsztacie ile sobie liczą za taką usługę to będę wdzięczny.
Póki co mam dwie możliwości. Za 200 i za 400.

Zapytaj:)

Łoj w tym Motor-Landzie to panie bida aż piszczy,szukałem tam paru rzeczy do mojego rumaka i ni ma!Ale chwała panu naszemu najjaśniej panującemu za to że Alledrogo stworzył bo tam żem wszystko dostał i to na dodatek u jednego sprzedawcy.Pozdrawiam ciepło.

Ok, dziś albo w poniedziałek zawożę Im swoją yamaszkę.
Do wymiany jest wał korbowy, łożyska uszczelniaczy (czy jakoś tak), czujnik temperatury i uszczelki.
Powiedziano mi, że za usługę zapłacę 300 złotych, czyli taniej o 100 niż w poprzednim warsztacie w którym byłem stałym klientem i ostatnio za rozebranie silnika zabuliłem 400 złotych i teraz też tyle chcieli.
Do tego jeszcze będzie wymiana czegoś, bo choć akumulator jest dobry, to nie odpala ze startera.

Strasznie jestem ciekaw tego warsztatu i na pewno podzielę się opinią po skończonej robocie.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na co zwrócić uwagę to bardzo chętnie poczytam.

Ostatnio burgman, urwał się pasek. Dzień wcześniej widziałem tę reklamę na skuterowie. Zadzwoniłem na podany w reklamie nr komórki a tam jakiś gość nieuprzejmie poinformował, że to numer do sprzedaży części i mam sobie dzwonić na stacjonarny gdyż tzw. doradca serwisowy jest u w serwisie bo obsługuje klienta. Zadzwoniłem na stacjonarny, ciągle zajęte. Zadzwoniłem jeszcze raz na komórkę z prośbą o nr komórkowy do tego ich doradcy. I co? Nie ma takiego! Nie stać ich na telefon. Facet zapisał mój nr by ktoś oddzwonił. Oddzwonił tyle, że ja już załatwiłem sprawę w konkurencji. Tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z tym serwisem. Nie polecam. Mamy 21 wiek a oni mają klienta w 4 literach.

Ostatnio w burgmanie urwał mi się pasek. Dzień wcześniej widziałem tę reklamę na skuterowie. Zadzwoniłem na podany nr komórki a tam jakiś gość nieuprzejmie poinformował, że to numer do sprzedaży części i mam sobie dzwonić na stacjonarny gdyż tzw. doradca serwisowy jest u w serwisie bo obsługuje klienta. Zadzwoniłem na stacjonarny, ciągle zajęte. Zadzwoniłem jeszcze raz na komórkę z prośbą o nr komórkowy do tego ich doradcy. Nie ma takiego! Nie stać ich na telefon. Facet zapisał mój nr by ktoś oddzwonił. Oddzwonił tyle, że ja już załatwiłem sprawę w konkurencji. Tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z tym serwisem. Nie polecam. Mamy 21 wiek a oni mają klienta w 4 literach.

dam wam numer do pana marka z lomianek.z zaznaczeniem ze na aktualny moment jest naje...narabany jak autobus. Marek,mechanik
722887441.dzieki niemu zrobilem 15tys km gownianym marketem.naprawde gownianym.w zime.