Opinie: Router Bassa: Najtańszy skuter 2011

to i tak jest gówno a pozatym można za tą samą cene lepiej spasowany skuter lub nie wiele droższy chodzi mi o końcówki serii albo inne chinczyki ostanio ( trzy miesiące temu ) kupowałem skuter i ten nie jest najtańszy ani lepszy to napewno jego koszt to 1600 pln a są dużo lepsze za 1400 i nawet za 1200 salonowe napewno lepsze pod względem spasowania jak i wytrzymałości silnika czasami dobrze jest się rozejrzejć niż klapki na oczy i iść w zaparte ten skuter miał mó j kolega po 3 i pół miesięcy pat mu zapłon i to nie ze wzgledu na akumulator bo kupił do niego żelowy wiec odradzam kupno tego skutera pozdro

Witam nie zgadzam się z twoją opinią co Chińskie nie musi być złe ja posiadam osobiście skuter router Bassa i nie narzekam za te pieniądze to całkiem porządny sprzęt i się nie psuję jak piszesz widocznie kolega miał pecha albo nie właściwie obsługuje sprzęt pozdrawiam

zgodze sie z maciasem wszyscy maja problem do chińskich skuterów,ale skuter to skuter nieważne gdzie jest produkowany i jak.

Też mam skuter router bassa i mam nastukane 4100km i jakoś sie kula nie narzekam jeszcze nic nie padło dobra maszyna opłacało się . TheKwiatek96 - a co to za różnica czy kupisz z supermarkietu czy z salonu mocniejszy ? gówno prawda jedno i drugie made in hina. Kumpel kupił w tym samym czasie skutera co ja ze salonu to mu rama pękła po 2tyś.

Mój Tesco - chińczyk bassa przejechał 3000 bez problemów.Tydzień temu wyskoczyłem z Warszawy pod Białystok 190 km w jedną stronę bez obaw.Przecież Chiny to potęga i nie wszystko robią byle jakie.Różnica salonowca i supermarketowca to tylko w cenie.

Mateusz17 a za ile kupiłeś skuter???