Opinie: Router Bassa i Traffico Sport teraz również w marketach

Ja nadal uważam że nie warto kupować tego szmelcu.

Wole kupić ale z salonu.

Tego Routera Bassa widziałam ostatnio w Tesco za 1599zł. I uważam tak samo jak HugoBoss

ja takim routerkiem przejeżdziłem dwa sezony,bez awaryjnie

Ja mam Routera sport50s z Tesco i działa bez porblemu już 2-gi sezon,wszystko zależy jak popadniesz-)

Wszyscy moi znajomi którzy jeździli na Routerach nie chwalili go sobie. Cały czas mówię. Macie okazję kupcie Ince.

Wszystko zależy od tego jak się dba i jak się trafi. Nie pamiętam nicku ale ktoś kupił Ince od Leszka i ma ponad 10tyś km a niektórzy piszą że po 2tyś im padają. Mi osobiście Router calutki tamten sezon przejechał bez awarii. Jedynie co musiałem wymienić to czujnik poziomu paliwa.

Ja mam Routera A500 i jakoś żadnej poważnej awarii jeszcze nie miałem (Nie liczę tej w dniu zakupu… xD) A tak to tylko płyny i konserwacja i jeździ jak trzeba. (Kupiłem go w Tesco w sierpniu) BTW: Widzieliście w tesco Router WS50? xDD Zryte od “Romet ZK50” Widziałem go i szczerze mówiąc, jeśli miał bym wybierać pomiędzy moim A500 a tym WS50 to bym wziął WS’a… Wygląda w końcu jak motocykl i jest wielki… I jego koszt jest taki jak w sierpniu mojego A500… No ale jak będę zarabiać to sobie go może kupię ;d Póki co pluje sobie w brodę że mi się tak śpieszyło z kupnem -.-