Opinie: Romet Zetka 50: By Być Dumnym...

Ja mam taki sam obrotomierz w Romecie Soft Chopper 125. Do 6 tys. obrotów chodzi ok, później żyje własnym życiem.

“Pionowy, czterosuwowiec” ten przecinek trzeba wywalić :smiley: Tak wiem, czepiam się.

Mam zetkę i jestem w 100% zadowolony.

a po co mi skuter czytaj zawali droga jak mam samochod.

a po co mi samochód czytaj zawali droga jak mam skuter.

Mój kolega ma ten motorower. Jest bardzo fajny, ale ma cztery wady: - 80 km/h to dla niego szczyt możliwości a jakiekolwiek utrudnienia sprawiają, że jedzie 70 km/h - Przy obrotach powyżej 7000 wszystko wibruje i po przejechaniu 50 km całe ciało boli. - Dużo osób, których spotyka go pierwszy raz myśli, że to jakiś PRL-owski motor przerobiony na 50 i odmalowany - Przy większym wzroście siedzenie na nim wymusza garbienie

Ile pojechaliście najwięcej Zetką? Proszę o odpowiedz

Odblokowana Zetka50 nie pojedzie więcej niż 60km/h oczywiście licznikowe.

sam posiadam zetke wiec: do marcin1012 “Dużo osób, których spotyka go pierwszy raz myśli, że to jakiś PRL-owski motor przerobiony na 50 i odmalowany” gdzie nie pojade to sie wszyscy ogladaja, podoba im sie zecia i nie wierza ze to 50 ccm biora go za 125 lub nawet 250 ccm :slight_smile: do dzuniek81 “Odblokowana Zetka50 nie pojedzie więcej niż 60km/h oczywiście licznikowe.” po odblokowaniu modulu i jak sie zmieni zebatke na 14 lub 15z zetka spokojnie wyciagnie 65 km/h realne jak sie dobrze dotrze to i 70 wyciagnie na forum zetki rekord na prostej wynosi 77 km/h mierzone przez gps :slight_smile: i zecia jest duzo lepsza od skuterow xD