Opinie: Romet RR 50: Premiera

U Rometa podobał mi się elektryczny skuter EV2,bardzo fajna propozycja jak dla mnie do pracy.

niecale 4000 tys to cos za tanio

Tak, motorower wyglądem nie zachwyca, ale ta cena 4 000 zł, jest coś co najmnien “dziwnie” niska…

Myślę, że jest bardziej dopracowany niż Pro 50.

Jeśli za te 4000 tys będzie niedługo do kupienia, to chyba go sobie kupię :wink: Bardzo mi się podoba, chodź wiem że to kopia cbr ;/

A to, że z wyglądu przypomina CBR125 to jakiś minus? Chyba właśnie nie, bo CBR-ka jest bardzo urodziwa.

A miał być pionowy cylinder a tu jest poziomy. Ten motorower lepiej wygląda z cylindrem pionowym.

To kek YYYYYY wymiata wsłuchajcie się

zajebisty motorek będe sie o niego starał

Ta pani miała dziwną minę na tym filmiku - jakoś mało zachęcającą. CBR-ki były modne i ogólnei się sprawdzają, ok. Dla mnie bardziej opłaca się kupic tmax 530 albo nawet jakiś model z 2010 niż Rometa… Zresztą za serio chcielibyście kupić RR50?

Na serio to nie…jak ktoś lubi skutery, to kupuje skuter. Romety mają niezbyt dobrą renomę. Szczerze, nie mam pieniędzy na nowy, a nie chcę wymieniać używki na używkę, to chyba skorzystam z programu wymiany motocykli używanych na nowe. A wy z czegoś takiego już korzystaliście? Jakie wrażenia?