Opinie: Romet Retro 7: Retro Teraz w Modzie

Fajny skuterek :wink: Acz retro to nie w moim stylu :o

Rzeczywiście fajny Romek ,z tego co wiem teraz nawet w 4 suwach :smiley: Ale myślę że zegarek jest niewidoczny pod innym kątem niż prosty ,a nie kontem :stuck_out_tongue:

hehe ja mam od 2 lat takie cudo (50ccm) i jestem bardzo zadowolony. 3 razy na asfalcie i oprocz zadrapan nie ma sladu wiekszego.

jestem posiadaczem tego skuterka, zrobiłem na nim bezproblemowo 1800 km. Niby mało, ale zawsze coś i można powiedziec już coś na jego temat. Jestem zadowolony, gdyż skuter jest dosyć cichy i wygodny. Na prostej goni lekko ponad 50 km/h (mimo iż jest zablokowany, teoretycznie do 45 km/h). Pod górkę trochę zwalnia, do jakichś 40-45 km/h. Mam tylko pytanie do posiadaczy tego skutera. Ile wam pali taka 50-tka 4T? Wszędzie podają, że powinien palić jakieś 2-2,5 litra, mi natomiast pali lekko ponad 3 litry (wg wyliczeń matematyczny wychodzi jakieś 3,1-3,2 l/100km). Dajcie znać jak u was jest ze spalaniem. Mogą się wypowiedzieć równiez inne osoby korzystające z silnika 50-tki w 4T. Aha i pytanie , jaki przebieg taki silnik jest w stanie zrobić bez większych napraw? 20 tys km zrobi czy nie da rady? Macie jakieś doświadczenie?

Przeważyła go ta śruba, co to ją sobie nad okiem przykręcił :wink: