Opinie: Romet: Nadal Jesteśmy Liderem

A co tu się dziwić, Polska to biedny kraj a oni są najtańsi. Tani zakup, tanie części i ich dostępność.

Gdyby ludzie kierując się wyborem motoroweru nie patrzeli na portfel, to Romet byłby najsłabiej sprzedającą się marką.

Szkoda, że niezbyt obszerna ta wypowiedź pana prezesa. Chętnie bym coś o sprzedaży większych modeli niż 50ccm posłuchał…

Skoro to polska firma to pozycjonuje swoje produkty pod krajową kieszeń, nie wiem co w tym dziwnego.

Fajnie byloby zeby romet zrobiłlby sw9j silnik ktory przewyrzszalbu swojąa jakoscoąa 139qmb.

Ja jakbym miał więcej kasy na takie zakupy drogich skuterów to i tak wole Rometa :]

Ja tam zrobiłem kartę motorowerową jak byłem w podstawówce z 15 lat temu ale dobrze przynajmniej nauczyłem się przepisów ruchu drogowego i teraz wiem jak się zachować na drodze. I nie muszę wymieniać karty na prawko am bo wystarczy dowód osobisty.

Jaki kraj taki lider na rynku:) , - MADE IN CHINA.Nie wiem czy chciałbym jeździć na czymś po wyżej 50ccm od Rometu. A dlaczego nie proponują niczego zbytnio po wyżej bo w Chinach 50ccm to norma.

Jakby w kraju były większe zarobki to społeczeństwo patrzyło by na jakość a nie na cenę .

Ciekawe ile moja romecina wytrzyma :-)

madi napisał:

Ciekawe ile moja romecina wytrzyma :-)

Oby jak najdłużej ;-)