Opinie: Romet 700 2T: Wkrótce w Salonach

Tylko na fotce jest 4t… A tak to ładny, przypomina Peugeota TRK :smiley:

podoba mi się

Tak jak bym gdzieś to już widział…chyba jak większość chińskich konstrukcji hehe

Wie ktoś kiedy będą dostępne?

Czy oni potrafią zrobić coś swojego? czy tylko potrafią kopiować w nieskończoność?! Poza tym z czego ten skuter jest zrobiony skoro ma kosztować 2639PLN brutto!, przyzwoity rower tyle kosztuje. Moc 4,42KM? chyba grubo przesadzone…

Już się nie mogę doczekać, kiedy pojawi się w ofercie Biedronki! Bym sobie ten kibelek na żywo pooglądał - jestem stałym klientem tej sieci sklepów :slight_smile:

Rometów nie kupisz w Biedronkach co najwyżej Routery.

obawiam sie ze twoje marzenie o rometach w biedronce nie spelni sie ani drugiego kolegi z routerem tam mozecie kupic dobra oliwe z oliwek i
napic sie jej

Może i nie ROMETÓW - ale identyczny kibelek, sygnowany innym dziwnym i trudnym do wymówienia znaczkiem... Jak przypływa transport chińszczyzny w kontenerach, to Ci dealerzy tylko przyklejają swoje nalepki i znaczki na kibelkach... Nie ważne który Tir im się trafi - i tak to pójdzie jako markowy ROMET :-)
A co do Biedronki - to macie racje - ta sieć od jakiegoś czasu stawia na jakość i markowe produkty - więc siłą rzeczy taki Romet i tak by nie miał szans wprowadzić do obrotu swoich produktów.

Stary odgrzewany kotlet

dogiogi- ten twój Zipp nie lepszy ;)