Opinie: Przez ekologów nie kupisz już motocykla i skutera z dwusuwem (2T) #24 Szybcy i Wolni Vlog

Jestem za przywróceniem dyliżansów parowych bo dlaczego nie dają wyboru. Trzeba sobie jasno powiedzieć 2T hałasują i trują ale nie przejmuj sie w dciagu 20 lat silnik spalinowy trafi do muzeum jako ślepa ścieżka rozwoju

świat idzie na przód,jedyne co mnie wkór.. w tym wszystkim to normy unijne które dotyczą tylko Uni a nie wszystkich,to tak jak by siedzieć w palarni gdzie 20 jara a nie palący siedzi po środku.Indie,Chiny,Usa,Rosja itd sraja aż furczy dookoła a Unia to nie bańka mydlana gdzie nic nie dolatóje.Wpierw spojżmy na mapę świata ile obszarowo ma unia a ile reszta trucicieli wtedy da nam to pełen obraz.Glob to jeden wielki organizm i nie wystarczy tylko mycie zębów [unia] a chodzenie całym smierdzącym aby być zdrowym.Co do 2t jestm przeciw temu zakazowi bo nie mają jakiegos nawet minimalnego wplywu na zanieczyszczenia,jestem za zajeb.s.y.mi restrykcjami na Diesle bo to sa najwieksi truciciele w porównaniu z skuterkiem 50 bo wieksze 2t juz wycofano z rynku a niestety Tiry,Autobusy,Kutry,transportowce itd ktore chlają że zacytóję Wombata 'W opór'

supertankowce wciąż mają silniki 2T generujące tryliard KM i spalające tony paliwa na godzinę - i to cieżkiego paliwa, zasiarczonego w 30%. pali toto jak płynie ze 350 tys litrów na dobę. 20 takich statków produkuje tyle syfu co wszystkie osobówki świata :)

I takie bym wyje..ł w kosmos a nie pierdzika 2t 50cc bo maja taką powierzchnie że na zasilanie mogły by uzywać ogniw fotowoltanicznych:D Sam do moto myslę o bajerze coś jak ten
http://www.firmy.net/W49CS,przenosny-panel-sloneczny-do-akumulatorow-12v,SW5X.html

no tak. tylko że transport morski jest potrzebny a takie siłownie okrętowe nie smrodzą bezpośrednio milionom ludzi w nos.
Problem jest tam gdzie jest koncentracja zjawisk na małej przestrzeni - rejony zamieszkane a szczególnie wielkie aglomeracje.

Wombat,mieszkając w takiej aglomeracji widzisz to na codzień jadąc skuterem jak Pan Miecio w Golf II 1.9TDi zostawia w 5min za soba taką chmurę jaką 50tka 2 t przez miesiąc:)

tak. ale takie golfy też się tępi. problem jest taki że w aglomeracji są i golfy i skutery jednocześnie i to w sporych ilościach. Do tego autobusy, klimatyzatory.. itd a wszystko na kwadracie 30x30km z 2-3 milionami osób