Opinie: Prawo jazdy na motor 2017: Czy egzamin na prawo jazdy A i AM będzie łatwiejszy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Prawo jazdy na motor 2017: Czy egzamin na prawo jazdy A i AM będzie łatwiejszy?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Brzozowski
    Użytkownik

Ha! No bo jak przenieść egzamin do szkół, których ma nie być :-))) Masakra…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ano właśnie… szanowna ‚ministra’ Zalewska namieszała dokładnie w tym kotle, co się Edukacja zwie… Czarne banery na gimnazjach :”Nie likwidujcie naszej szkoly” na nic się zdadzą… Tylko … dzieciaki poszkodowane:(

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie spieniajcie mnie. mam dziecko w 4 klasie – które jak na razie załapuje się jako własnie ta ^przejściówka^ na wszystkie szkolne rewolucje.
    Do tego jakoś to tak czadowo do tej pory wychodziło że roczniki wcześniejsze dziedziczyły książki po poprzedniej klasie, roczniki młodsze dostawały nowe z przydziału a nasz rocznik to właśnie ten (podobno ostatni) który podręczniki kupuje za kilkaset zł co roku.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe jas13
    jas13
    Użytkownik

Egzaminator jak będzie chciał kogoś oblać, to znajdzie sposób, jak nie na znaku STOP, to na zawracaniu, kierunkowskazach, czy innych pierdołach. Egzaminator liczy na to, że klient się rozluźni i zacznie popełniać błędy. Stary system karty motorowerowej zachęcał dzieciaki do robienia uprawnień. Możliwość zdawania egzaminu w szkole, wpływa na spokój i pewność siebie. Egzaminy w WORD są stresujące dla dorosłego, a co dopiero mówić o dzieciakach. Kurs i egzamin AM powinien być w ramach wychowania komunikacyjnego, a nie dotowania OSK i WORD. A nowa ustawa o szkolnictwie to jest cyrk. W jaki sposób Pani Minister chce reaktywować zawodówki i technika, skoro praktycznie nie ma nauczycieli zawodu!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wombat napisał:

nie spieniajcie mnie. mam dziecko w 4 klasie – które jak na razie załapuje się jako własnie ta ^przejściówka^ na wszystkie szkolne rewolucje.
    Do tego jakoś to tak czadowo do tej pory wychodziło że roczniki wcześniejsze dziedziczyły książki po poprzedniej klasie, roczniki młodsze dostawały nowe z przydziału a nasz rocznik to właśnie ten (podobno ostatni) który podręczniki kupuje za kilkaset zł co roku.

Wombatku ja to dopiero byłam spieniona… moje ^starszaki^ : jedno 2002 , drugie 2003.
    Gdy zaczynali edukację szkolną też trzeba było kupować podręczniki , ale myślę sobie … No trudno – młodszy odziedziczy po starszej, jakoś to będzie … a tu sruuu! – zmiana programowa! Przez 6 lat dwa komplety podręczników po kilkaset złotych każdy!
    Jak teraz wreszcie się doczekałam na darmowe podręczniki to wielce szanowna p. minister wpadła na genialny pomysł , żeby wszystko rozpier… !
    Co dalej? Jedna wielka niewiadoma…
    Dzieciaki w szkole nawet AM nie zrobią, a moto gen po Mamusi odziedziczyły;)

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie