Opinie: Prawo Jazdy AM: Odpowiadamy na pytania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Prawo Jazdy AM: Odpowiadamy na pytania

Ten temat zawiera 48 odpowiedzi, ma 28 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 49 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mam nadzieje, że ten temat rozwieje wszelkie wątpliwości i nie będzie już powstawać więcej nowych tematów odnośnie AM. Najlepiej to przykleić na Początku listy najnowszych tematów, żeby każdy widział.

Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź 😉 ale dla pewności już lepiej wymienię na wiosnę 😉 Pozdrawiam 🙂

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

I tak dzieciaki będą zakładały nowe tematy dotyczące AM…niestety…Młode pokolenie musi mieć podane wszystko na tacy. Nie mają czasu na czytanie archiwalnych wpisów.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Niestety cierpi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Mnie osobiście wydaje się, że udzielenie odpowiedzi na te kilkanaście pytań dot. karta motorowerowa – prawo jazdy AM uwzględnia wszystkie ewentualności i sytuacje życiowe. Każde kolejne pytanie jest powieleniem tego, o czy tu mowa. Chyba, że się mylę…

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe misiek139713
    misiek139713
    Użytkownik

Jednego pytania tu nie widziałem, więc pytam, czy to prawko będzie uwzględniać zniżki w ubezpieczalniach, tzn. jeśli niepełnoletni zarejestruję skuter posiadając AM, to czy będzie miał już naliczane zniżki?

benekpe
    Użytkownik

Zniżki zazwyczaj dostaje się za wieloletnią bezwypadkową jazdę… Za młody wiek kierowcy dowalić mogą jeszcze jakieś dodatkowe opłaty…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

Zdjęcie profilowe Misiek11
    Misiek11
    Użytkownik

Mam pytanko.Gdzie dokładnie beda wyrabiane prawka Am w starostwie czy gdzieś indziej. Prosze o info

Zdjęcie profilowe Dragon
    Dragon
    Użytkownik

Mam 15lat i chcę sobie zrobić kartę motorowerową ( prawo jazdy AM ) i mam pytanie ile takie prawo jazdy kosztuje ??

benekpe
    Użytkownik

Dla niektórych jest bezcenne 🙂

A tak na poważnie, ktoś pisał, że jakieś 500zł i koszty wyrobienia dokumentów? Jeśli się mylę, to sorki, powielam tylko coś co gdzieś tam tylko zasłyszałem….

Zdjęcie profilowe Marley
    Marley
    Użytkownik

Nie wiecie może też czy za zgodą rodziców można robić to prawko od 13 lat ? Bo chce zrobić na wiosne i jeździć pol sezonu przynajmniej a urodziny mam dopiero w ostatnim dniu lipca ;//

Zdjęcie profilowe Marley
    Marley
    Użytkownik

?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak nie masz karty to musisz czekać do urodzin, dopiero po nich będziesz mógł zdać na kat. AM.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Czarny2092
    Czarny2092
    Użytkownik

nie rozumiem młodych 😀 nie myśleliście o prawo jazdy kat B 1 ? może też się to zmieniło ??? jak nie to 16 ukończona to nie zmieniać kartki na plastik tylko zrobić B 1 , odchudzić fiat cinquecento z silnikiem 1.2 czy 700/900 cm3 , i tyle 😀 pozdrawiam

Zdjęcie profilowe ktostam240
    ktostam240
    Użytkownik

czy moge zdawać 3 miesiące przed urodzinami tak jak to jest na inne kategorie?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Żadnej kategorii nie możesz zdać przed ukończeniem minimalnego wieku. Na kurs możliwe, że Cię dopuszczą w szkole jazdy, ale nie na egzamin.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 49 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: