Opinie: Prawie czołówka motocyklisty z kierowcą rozmawiającym przez telefon

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Prawie czołówka motocyklisty z kierowcą rozmawiającym przez telefon

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Brzozowski
    Użytkownik

Wstyd mi za tego pana, POS to rejestracja z mojego rodzinnego miasta, to jest żałosne!

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Puszkarz robi głupotę (gada przez tel. nie patrzy, jedzie za poprzedzającym), ale kolega motocyklista również do ostrożnych nie należy.
    To boczna (osiedlowa?) uliczka, parkingi, widać stojący na pasie samochód, widać, że inne pojazdy go omijają, można się spodziewać, że zza niego wyjedzie COŚ. W takim miejscu lecieć tak, żeby tak długo słychać było pisk zablokowanego hamulca…? Hmmm. Trochę rozwagi po drugiej stronie też jest mile widziane.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ile ja takich zombie z komórkami dziś widziałem… najgorsza jest gubiąca się zamiejscowa rejestracja, gość z nawigacją na szybie i jeszcze kierowany przez komórke i rozglądający się dookoła. Widzi wszystko tylko nie innych uczestników ruchu. Niestety sezon urlopowy i dużo odwiedzających stolnicę.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie