Opinie: Policja: Będzie więcej kontroli

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93851
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Filmik przeznaczony dla motocyklistów, każdy skuter policja dogoni zwykłym samochodem.

    #93852
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Również te skutery o pojemności 200, 250, 300, 500?

    #93853
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    ile taka 500 pojedzie, 160-180, nie więcej… Z Burgmanem 650 mogli by mieć problem bo koło 200 km/h może teoretycznie pójść.

    #93854
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    Dychula na Jawce to by nie dogonili…. szczególnie jakby przyjął pozycję do skoku w nadświetlną. Wiemy coś o tym 😀

    #93855
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Te kontrole to jakaś paranoja, ostatnio co jadę i stoi kontrola z lizakiem to zawsze mnie zatrzymują i sprawdzają dokumenty :/. W poprzednich dwóch latach nie miałem w ogóle kontroli, w tym roku miałem już trzy.

    #93856
    ArtekToros
    Użytkownik
    • 3
    • 481Postów:

    hahaha ale się uśmiałem ,,,, co za kretyński film nakręcony przez policję – defac`to za nasze pieniądze 🙂 policja goni na motorkach z prędkością pewnie grubo powżej 150 km/h w … krótkich rekawkach – super super,…. poprostu bajka 🙂 rozumie że ten ” bandyta” na motorze to bez ubioru na motorze odpowiedniego ale … nasza POLICJA w filmie prawie że instruktażowo – promującym bezpieczeństwao i możliwości naszej kochanej policji :??? hehehe super zabawne . Samo przesłanie jest jak najbardziej ok , trzeba uważac ,,, ale w przypadku skuteró to raczej na innych , którzy nam moga krzywdę na drodze zrobić – przykładem ostatnie wypadki , szczególnie w wawie – trochę już ludzi na skuterach zginęło ., na motorach też. TYlko w obydwu przypadkach powód tragicznych finałów był zupełnie inny ,,, warto zwrócić na to uwagę. Permanentna kontrola dokumentów , jak mówisz Miachał ,,, nic nie da

    #93857
    Szefuniko
    Użytkownik
    • 8
    • 195Postów:

    Ej! Słuchajcie, jak będę jechał z zawrotną prędkością, przekraczającą nawet 45km/h, to ciekawe czy też będą szpanować motorkami żeby mnie dogonić i przyczepić się, yyy… np. tego że nie miałem zasuniętej szybki na kasku. Chcą tylko więcej zarobić, a najlepszym celem są motocykliści. (chyba zaczynam rozumieć ludzi JP)

    #93858
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    I co komu po tych kontrolach, jak na skutery i motorowery czekają właśnie niebezpieczeństwa ze strony innych użytkowników drogi. Przykład: jadę sobie dziś do grodu Kopernika, z naprzeciwka jadą samochody i oczywiście jakiś mongoł musiał wyprzedzić 3 samochody na raz, tylko był za głupi by zrozumieć, że nie zdąży zakończyć manewru zanim do mnie dojedzie. Wynik: na lewym pasie samochód, na prawym wyprzedzający, ja na białej linii na skraju drogi, centymetry od tego idioty ;/. A tak mnie denerwują tacy imbecyle, że jak już widziałem, że na mnie jedzie to na skraj drogi i prawą ręką kierowałem, a lewą fakers dla bezmyślnego debila. Co najlepsze każdego dnia spotyka się masę takich po**bów :|.

    #93859
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Trzeba kierowcom puszek uświadomić,że my tez jesteśmy na drodze.

    #94011
    ZippPRO50
    Użytkownik
    • 0
    • 34Postów:

    ta kupili motory z uni euro i szpan

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button