Opinie: Pogoda: Skuterem w Październiku

Miejmy nadzieję, że i zima nie będzie śnieżna, bo zimna może być:-)

Ja stwierdziłem, że w tym roku będę jeździł aż do momentu, kiedy spadnie śnieg. Kominiarka, bielizna termoaktywna, ciepłe rękawiczki to podstawa. Życzę wszystkim pozytywnej energii i jak najdłuższego sezonu ;D

Jak na razie u mnie(śląsk) jest pogoda beznadziejna. Chmury, deszcz i zimno taka pogoda odstrasza do jazdy; p Mam nadzieję, że będzie lepiej.

jak tak będzie to tankuję do pełna :smiley:

W Chrząstawie Wielkiej cały czas pada i jest zaledwie 8 kresek na plusie więc mojego '‘bzyczka’'nie wyprowadzam z garażu,a sam leże chory w łóżku.

u mnie ? nawet ładnie . wczoraj jeździłem cały dzień , dzisiaj o 17 zaczęło lekko padać ale da się jeździć , może jutro będzie lepiej ;D

U mnie w Ustce pogoda w kratę. Pozdrawiam Chrząstawę Wielką (tam odbywałem kurs )

W Gdańsku piękni i wczoraj i dziś. Mogłem załatwić sprawy na mieście i nakręcić 150 km. Redakcjo czy tej jesieni będzie test ubrań na jesienną porę? Remo1 gdzie jeździsz, że masz czas tak się ubierać?

Ja dziennie 60 km do pracy i z pracy robię.Pogoda jest ok.Zakupiłem motokoc i jak na razie zdaje egzamin na +